Vestavná LED lišta do podhledu ze sádrokartonu 12,5mm KLUŚ NISA-KRA
Kód: A18026N_1 A18026N_2 A18026N_3 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Vestavná LED lišta pro nepřímé osvětlení sádrokartonového podhledu NISA-KRA je určena pro malosériovou výrobu a profesionální realizaci nepřímého osvětlení systémech suché výstavby s tloušťkou SDK desek 12,5mm. Konstrukce lišty z vysoce kvalitní hliníkové slitiny je optimalizována pro osazení jedním LED páskem a umožňuje jeho umístění do jedné ze dvou volitelných poloh, díky čemuž lze výsledný světelný efekt snadno přizpůsobit požadovanému světelnému komfortu. Díky preciznímu technickému zpracování v kombinaci s celosvětově uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové světelné vlastnosti, vysokou účinnost a dlouhou životnost osvětlovacího systému.
Důležité prodejní informace
Předmětem objednání a dodání zboží je pouze vestavná LED lišta pro nepřímé osvětlení SDK podhledu NISA-KRA ve vybrané délce a povrchové úpravě / barvě. ALU lišta složená sama o sobě netvoří plnohodnotné svítidlo. Doporučujeme dokoupit také #tablink#difuzory#Difuzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážní komponenty##, které zajistí perfektní funkčnost a vzhled vašeho osvětlení.
- Povrchová úprava / barva: Stříbrná - (neanodizovaná)
- Délka / rozměr: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
- Sada obsahuje- 1/3 světelná lišta nepřímého osvětlení | 2/3 montážní lišta do sádrokartonu | 3/3 utěsňovací spojovací guma
Potřebujete lištu upravit na přesný rozměr? Využijte službu #tablink#sluzby#zkrácení LED profilových lišt na míru podle zadaných rozměrů##. Máte vlastní představu o ideálním svítidle? Využijte naši nabídku #tablink#sluzby#zakázková výroba svítidel z LED profilových lišt a příslušenství##. Sestavíme osvětlení přesně podle vašich požadavků, s profesionálním zpracováním a precizním výsledkem.
Jaké doporučené způsoby využití nabízí vestavná lišta pro LED pásek k zabudování do SDK NISA-KRA?
Hledáte-li způsob jak vyrobit minimalistické podhledové osvětlení LED páskem do stropu ze sádrokartonu, hliníková lišta NISA-KRA je ideální volbou. Nabízí profesionálům i technicky zdatným uživatelům příležitost navrhovat a konstruovat svítidla pro sádrokartonové podhledy s možností:
- Vestavby do sádrokartonu zabudováním lišty na hranu sádrokartonové desky 12,5mm - vytváří přesně definované zakončení podhledu a zároveň slouží jako nosný prvek nepřímého osvětlení. Instalace probíhá z čelní (pohledové) strany, kde je lišta mechanicky upevněna k vyčnívající hraně sádrokartonové desky pomocí připevňovacích šroubů. Z důvodu technologického postupu je tento způsob montáže vhodný výhradně pro realizaci nových sádrokartonových podhledů.
Jaké důležité technické vlastnosti nabízí vestavná sádrokartonová lišta na LED pásek NISA-KRA?
Vestavná ALU LED lišta k zabudování do sádrokartonu NISA-KRA je vyrobena z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, která poskytuje vysokou pevnost, efektivní odvod tepla a mechanickou odolnost. Minimalistický, modulární design umožňuje flexibilní a inovativní řešení individuálních instalací osvětlení LED páskem v sádrokartonu. Níže uvádíme její klíčové technické vlastnosti:
- Produktový design vytvářející efekt jemného a tenkého zakončení hrany podhledu z sádrokartonových desek o tloušťce 12,5 mm.
- Systémový přístup k instalaci osvětlení do zvoleného podkladu je vhodný pro profesionální světlené instalace. Umožňuje oddělit nosnou montážní kolejnici od samotného osvětlovacího výlisku, což usnadňuje následnou instalaci, údržbu i servisní zásahy. Zároveň poskytuje flexibilitu při koordinaci jednotlivých fází výstavby. Montážní a elektroinstalační práce lze realizovat odděleně od finální kompletace osvětlení, což je výhodné zejména při zapojení více realizačních firem.
- Pevná a stabilní montáž na hranu podhledu s možností dodatečného zpevnění šrouby zajišťuje vysokou odolnost a eliminuje vznik prasklin v sádrokartonu.
- Vodorovná poloha pro umístění LED pásku umožňuje cíleně osvětlit protilehlou plochu (stěnu | strop)
- Možnost instalace spojky pro lišty ZM umožňuje pevné a přesné spojení, zajišťuje stabilitu konstrukce a usnadňuje montáž delších světelných systémů.
- Kompletní svítidlo sestavené z originálních komponent a příslušenství dosahuje stupně krytí IP20.
- Rozsáhlá nabídka prémiového montážního příslušenství pro špičkovou kvalitu, spolehlivost, dlouhou životnost a mimořádné světelné parametry svítidel.
- Dostupnost EULUMDAT pro výpočet umělého osvětlení.
Pro jaké LED pásky je hliníková vestavná lišta k osvětlení sádrokartonového stropu NISA-KRA vhodná?
Správný výběr světelného zdroje z kategorie LED pásky včetně dodržení konstrukčních doporučení jsou zásadní aspekty pro kvalitu a dlouhou životnost osvětlení. Pro produkt NISA-KRA platí následující doporučení:
- Pro montážní prostor 11,2mm v liště NISA-KRA doporučujeme instalovat 1x LED pásku o šířce max. 10mm | Pro souvislou světelnou linii bez viditelného bodování diod LED pásku doporučujeme >180 LED/1 běžný metr (tento parametr ovlivňuje výběr kompatibilního difuzoru).
- Pro efektivní chlazení vybraného svítícího pásku doporučujeme nepřekračovat celkový příkon svítidla: 19W / 1 běžný metr (tato hodnota se může lišit v závislosti na podmínkách použití hliníkové lišty NISA-KRA).
- Vhodné a kompatibilní produkty z naší nabídky naleznete na záložce #tablink#led-pasky#doporučené LED pásky##.
Jaké jsou základní pokyny pro montáž vestavné SDK LED lišty NISA-KRA?
Instalace LED lišty pro nepřímé osvětlení podhledu LED pásky NISA-KRA vyžaduje odborné zkušenosti a vhodné montážní či dílenské vybavení. Vzhledem k nutnosti integrace lišty do sádrokartonové konstrukce a provedení souvisejících dokončovacích prací, jako je broušení a tmelení, je tento produkt určen především pro profesionály a odborné montážní firmy. Přiložené #tablink#videa#montážní video## představuje doporučený pracovní postup pro montáž LED lišty do sádrokartonu. Přinášíme také několik obecných i specifických doporučení:
- Bezpečně zafixujte pomocí utěsňovací gumy, která je součástí dodávky.
- Záslepky se nasazují na lištu z boku. Vybraný difuzor se do profilu vtlačí a vmáčkne z čelní strany.
- Kompletní sortiment příslušenství naleznete na záložkách v #souv#souvisejícím zboží##.
Technický výkres
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902280306832 |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | lišta na 1 LED pásek |
| barva: | stříbrná |
| tvar řezu profilu / lišty: | nepravidelný |
| umístění: | na strop |
| typ montáže: | vestavná |
| podkladový materiál pro montáž: | sádrokarton, dřevo |
| účel osvětlení: | dekorativní |
| směr svícení: | nepřímé osvětlení |
| šířka profilu: | 57 mm - 154 mm |
| specifické funkce: | k zabudování |
| počet LED pásků: | 1 |
| možné IP svítidla: | IP20 |
| spojování profilů: | ZM - malý zámek |
| prostředí: | vnitřní (interiér) |
| délka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| sku kód: | A18026N |
| výška: | 17 mm |
| šířka: | 57 mm |
| tolerance délky: | ±1% |
video
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
