Unikátní nabídka komponent osvětlení

Nejsme tuctoví, nestojíme v řade s ostatními. Jsme jedineční rozsahem, kvalitou a unikátností sortimentu. V našem e-shopu se zaměřuje na komponenty a osvětlovací prvky s unikátní možností individualizace a řešení při sestavení svítidel nebo systémů osvětlení. Architektům, designérům, montážním firmám, ale také soukromým investorům a řemeslníkům přináší náš sortiment produktů jedinečné možnosti, hravost a vzájemnou kompatibilitu. Výroba vlastních svítidel nebo osvětlení nebyla nikdy snazší.

Pestrost nabídky zboží je pro nás velmi důležitým faktorem. Do sortimentu našeho eshopu zařazujeme produkty nebo ucelené produktové řady výrobků, které společně tvoří nabídku s jedinečnou přidanou hodnotou. Pečlivě dbáme na vzájemnou kompatibilitu produktů. Důkladně ji před zařazením zboží do eshopu testujeme. Zodpovědným výběrem zboží se snažíme zajistit skvělý nákupní zážitek a také spokojenost výsledným produktem.

B7696U_1_400px

C1418uh_3_400px

Creative-Tube-02_400px

komponenty_1_400px

PROČ POVAŽUJEME NAŠÍ NABÍDKU ZA UNIKÁTNÍ?

Individualismus v sestavování světel, možnost výroby specifického osvětlení, výroba svítidel na míru... To jsou základní tři pojmy, které naši produktovou nabídku velmi dobře charakterizují. Vše je navíc podpořeno vzájemnou kompatibilitou napříč portfoliem výrobců jednotlivých komponent. Variabilitou, flexibilitou a možnostmi se snažíme se být inspirací pro interiérové designéry, architekty i individuální investory.

banner_conf

BUĎTE S NÁMI HRAVÍ...

Hrajte s námi hru světla, barev a stylu. Většina svítidel z naší nabídky je složena z komponent, které lze zaměnit, kombinovat nebo jednoduše můžete vytvořit vlastní styl osvětlení. Může se přitom jednat o lustr, stolní lampu, nebo nástěnnou lampičku.

illuminami_1

VAŠE OSVĚTLENÍ NAVRHNEME, SESTAVÍME A NAMONTUJEME!

Produkty našeho e-shopu ve specifických případech vyžadují pro své sestavení šikovné ruce kutila nebo odborné znalosti elektrikáře. Někdy také potřebné dílenské vybavení ušetří čas a zajistí očekávanou kvalitu sestavovaného produktu. Cílem naší společnosti je zpřístupnit výrobu personalizovaných svítidel a osvětlení všem podporovatelům a příznivcům. Můžete přitom využít své know-how nebo naše profi služby.

#zavolejte#