Kvalita sortimentu zboží

S radostí vám můžeme garantovat, že kvalita produktové nabídky je na velmi vysoké úrovni. Naší filozofií je nabídnout vám v eshopu nejlepší produkty, s vysokou přidanou hodnotou v oblasti továrního zpracování, kvality a spolehlivosti. Nepodléháme obvyklému tlaku na cenu produktů výměnou za snížení kvality dodávaného zboží. Víme, že osvětlení jako celek, musí být v prvé řadě kvalitní s dlouhou životností.

kvalita_2

testing

Naše tvrzení se může opřít o produkty renomovaných celosvětových nebo evropských výrobců. Jsme autorizovaný prodejce komponent osvětlení a elektronických součástí značek:

Máte tak 100% záruku profesionálního záručního i pozáručního servisu včetně reklamací, a také garanci originálních produktů z oficiální distribuční sítě pro Českou republiku a Evropu.

Nabídku produktů stále rozšiřujeme. Sledujeme pro vás nové trendy ve světě osvětlení. Pokud máte individuální přání z nabídky níže uvedených výrobců neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám připravíme individuální nabídku na míru.

KVALITU ZBOŽÍ HLÍDÁME

S každou dodávkou nového zboží jsme obezřetní. Hlídáme mechanickou kvalitu výrobku a obalu. Nové produkty důkladně testujeme. Stávající produkty testujeme průběžně nebo na základě podmětů zákazníků. Jelikož provádíme také montáže osvětlení máme také přímou zpětnou vazbu od našeho týmu techniků a montážníků.

Komplexní produktový management je zaměřen na maximální zákaznickou podporu a spokojenost se zakoupeným zboží.

 

 

#zavolejte#