LED profil pro stropní svítidlo KLUŚ GIZA-LL-ZMG
Kód: A04501A_1 A04501A_2 A04501A_3 A04501A07_1 A04501A07_2 A04501A07_3 Zvolte variantuDetailní popis produktu
LED profil pro stropní svítidlo KLUŚ GIZA-LL-ZMG je určen pro malosériovou výrobu a profesionální realizaci lineárního osvětlení LED pásky s možností závěsné či přisazené montáže. Konstrukční řešení se zapuštěnou osvětlovací částí účinně snižuje míru oslnění při přímém pohledu na svítidlo a zároveň přispívá k vyššímu vizuálnímu komfortu i kompaktnímu, čistému vzhledu osvětlení. Možnost paralelní instalace dvou LED pásků napomáhá dosažení vysokého světelného výkonu i v rozsáhlejších projektech osvětlení. Precizní technické zpracování v kombinaci s celosvětově uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové světelné vlastnosti, vysokou účinnost a dlouhou životnost osvětlovacího systému.
Důležité prodejní informace
Předmětem objednání a dodání zboží je pouze stropní LED profil GIZA-LL-ZMG ve vybrané délce a povrchové úpravě / barvě. ALU profil sám o sobě netvoří plnohodnotné svítidlo. Doporučujeme dokoupit také #tablink#difuzory#Difuzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážní komponenty##, které zajistí perfektní funkčnost a vzhled vašeho osvětlení.
- Povrchová úprava / barva: Stříbrná - (anodizovaná - eloxovaná) | Černá - (anodizovaná - eloxovaná)
- Délka / rozměr: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potřebujete profil upravit na přesný rozměr? Využijte službu #tablink#sluzby#zkrácení LED profilových lišt na míru podle zadaných rozměrů##. Máte vlastní představu o ideálním svítidle? Využijte naši nabídku #tablink#sluzby#zakázková výroba svítidel z LED profilových lišt a příslušenství##. Sestavíme osvětlení přesně podle vašich požadavků, s profesionálním zpracováním a precizním výsledkem.
#text_banner#
Jaké doporučené způsoby využití nabízí stropní profil pro LED pásky GIZA-LL-ZMG?
Hledáte-li způsob jak vyrobit lineární svítidlo osazené LED pásky pro stropní neb nástěnné osvětlení, hliníkový profil GIZA-LL-ZMG je ideální volbou. Technicky zdatným uživatelům a profesionálům možnost navrhovat liniová svítidla s možností:
- Přisazení k povrchu - profil je možné instalovat přímým přisazením k podkladu, a to v horizontálním i vertikálním směru.
- Zavěšení a svěšení ze stropu nebo stěny - profil lze instalovat jako závěsné svítidlo s možností orientace v horizontálním směru. Zavěšení je realizováno pomocí ocelových lanek nebo nerezových kovových prutů, které umožňují přesné nastavení výšky a polohy svítidla.
Jaké důležité technické vlastnosti nabízí stropní profil na LED pásky GIZA-LL-ZMG?
ALU LED profil GIZA-LL-ZMG k přisazené nebo závěsné montáži je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny a navržen s důrazem na funkční a technicky promyšlený design. Poskytuje vysokou pevnost, efektivní odvod tepla a vzhledem k rozměrům a provedení produktu. Níže uvádíme jeho klíčové technické vlastnosti:
- Zapuštěná osvětlovací část s vystouplými bočnicemi vytváří přirozené clonění zdroje světla, které účinně omezuje nežádoucí oslnění při přímém pohledu na svítidlo. Toto konstrukční řešení zlepšuje vizuální komfort uživatele, zároveň usměrňuje světelný tok a přispívá k celkově kultivovanému a technicky čistému designu.
- Komora / prostor podél prostoru pro LED pásek pro skryté vedení napájecích kabelů a elektrických rozvodů je výhodou u rozsáhlých projektů osvětlení , kde je potřeba efektivně a organizovaně spravovat elektrické napájení.
- Možnost osazení kolejnice ZM příslušenstvím rozšiřuje funkčnost světleného systému:
- Spojky - zajišťují pevné a přesné propojení, stabilitu konstrukce a usnadňují montáž delších světelných systémů.
- Závěsné systémy / úchytky / pružiny - umožňují variabilní způsoby uchycení a rozšiřují možnosti instalace.
- Kompletní svítidlo sestavené z originálních komponent a příslušenství dosahuje stupně krytí IP20.
- Rozsáhlá nabídka prémiového montážního příslušenství pro špičkovou kvalitu, spolehlivost, dlouhou životnost a mimořádné světelné parametry svítidel.
- Dostupnost EULUMDAT pro výpočet umělého osvětlení.
Pro jaké LED pásky je hliníkový stropní profil GIZA-LL-ZMG vhodný?
Správný výběr světelného zdroje z kategorie LED pásky včetně dodržení konstrukčních doporučení jsou zásadní aspekty pro kvalitu a dlouhou životnost osvětlení. Pro produkt GIZA-LL-ZMG platí následující doporučení:
- Pro montážní prostor 20mm v profilu GIZA-LL-ZMG doporučujeme instalovat 2x LED pásku o šířce max. 10mm | Pro souvislou světelnou linii bez viditelného bodování diod LED pásku doporučujeme >120 LED/1 běžný metr (tento parametr ovlivňuje výběr kompatibilního difuzoru).
- Aby bylo chlazení vybraných svítících pásků efektivní, doporučujeme nepřekračovat celkový příkon vyráběného svítidla: 30W / 1 běžný metr (tato hodnota se může lišit v závislosti na podmínkách použití hliníkového profilu GIZA-LL-ZMG).
- Vhodné a kompatibilní produkty z naší nabídky naleznete na záložce #tablink#led-pasky#doporučené LED pásky##.
Jaké jsou základní pokyny pro montáž stropního LED profilu GIZA-LL-ZMG?
Výroba stropního osvětlení pomocí LED profilu GIZA-LL-ZMG vyžaduje odpovídající zkušenosti a montážní nebo dílenské vybavení. Přiložené #tablink#videa#produktové video## představuje ilustraci použití profilu. Dovolujeme si přidat také několik obecných nebo specifických montážních podmětů:
- Záslepky se nasazují na profil z boku. Vybraný difuzor se do profilu vtlačí a vmáčkne z čelní strany.
- Kompletní sortiment příslušenství naleznete na záložkách v #souv#souvisejícím zboží##.
Technický výkres
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | profil na 2 a více LED pásků |
| barva: | stříbrná, černá |
| tvar řezu profilu / lišty: | obdélníkový |
| umístění: | na strop |
| typ montáže: | povrchová, zavěsná |
| účel osvětlení: | hlavní |
| směr svícení: | přímé osvětlení |
| šířka profilu: | 28 mm - 56 mm |
| specifické funkce: | zapuštěný difuzor proti oslnění |
| počet LED pásků: | až 2 |
| možné IP svítidla: | IP67 |
| spojování profilů: | ZM - malý zámek |
| zavěšení profilu: | ZM - malý zámek |
| prostředí: | vnitřní (interiér), venkovní |
| délka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| sku kód: | A04501 |
| výška: | 21,6 mm |
| šířka: | 31,2 mm |
| tolerance délky: | ±1% |
video
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
