LED profil pro stropní svítidlo KLUŚ INTER-PLUS
Kód: A18078A_1 A18078A_2 A18078A_3 A18078A07_1 A18078A07_2 A18078A07_3 A18078L10_1 A18078L10_2 A18078L10_3 Zvolte variantuDetailní popis produktu
LED profil pro stropní svítidlo KLUŚ INTER-PLUS je určen pro malosériovou výrobu a profesionální realizaci lineárního osvětlení LED pásky s možností závěsné či přisazené montáže. Konstrukční řešení složené ze dvou hliníkových výlisků umožňuje oddělení nosné a funkční části, což výrazně usnadňuje montáž i manipulaci při instalaci. Zároveň zvyšuje flexibilitu použití, protože umožňuje snadné přizpůsobení konfigurace svítidla konkrétním požadavkům projektu. Možnost paralelní instalace až čtyř LED pásků napomáhá dosažení vysokého světelného výkonu i v rozsáhlejších projektech osvětlení. Precizní technické zpracování v kombinaci s celosvětově uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové světelné vlastnosti, vysokou účinnost a dlouhou životnost osvětlovacího systému.
Důležité prodejní informace
Předmětem objednání a dodání zboží je pouze stropní LED profil INTER-PLUS ve vybrané délce a povrchové úpravě / barvě. ALU profil sám o sobě netvoří plnohodnotné svítidlo. Doporučujeme dokoupit také #tablink#difuzory#Difuzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážní komponenty##, které zajistí perfektní funkčnost a vzhled vašeho osvětlení.
- Povrchová úprava / barva: Stříbrná - (anodizovaná - eloxovaná) | Černá - (anodizovaná - eloxovaná) | Bílá - (lakovaná RAL9010)
- Délka / rozměr: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potřebujete profil upravit na přesný rozměr? Využijte službu #tablink#sluzby#zkrácení LED profilových lišt na míru podle zadaných rozměrů##. Máte vlastní představu o ideálním svítidle? Využijte naši nabídku #tablink#sluzby#zakázková výroba svítidel z LED profilových lišt a příslušenství##. Sestavíme osvětlení přesně podle vašich požadavků, s profesionálním zpracováním a precizním výsledkem.
#text_banner#
Jaké doporučené způsoby využití nabízí stropní profil pro LED pásky INTER-PLUS?
Hledáte-li způsob jak vyrobit lineární svítidlo osazené LED pásky pro stropní nebo nástěnné osvětlení, hliníkový profil INTER-PLUS je ideální volbou. Technicky zdatným uživatelům a profesionálům možnost navrhovat liniová svítidla s možností:
- Přisazení k povrchu - profil je možné instalovat přímým přisazením k podkladu, a to v horizontálním i vertikálním směru.
- Zavěšení a svěšení ze stropu nebo stěny - profil lze instalovat jako závěsné svítidlo s možností orientace v horizontálním směru. Zavěšení je realizováno pomocí ocelových lanek nebo hliníkových prutů, které umožňují přesné nastavení výšky a polohy svítidla.
Jaké důležité technické vlastnosti nabízí stropní profil na LED pásky INTER-PLUS?
ALU LED profil INTER-PLUS k přisazené nebo závěsné montáži je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny a navržen s důrazem na funkční a technicky promyšlený design. Poskytuje vysokou pevnost, efektivní odvod tepla vzhledem k rozměrům a provedení produktu. Níže uvádíme jeho klíčové technické vlastnosti:
- Dvoudílná ALU konstrukce odděluje nosnou a funkční část profilu, čímž výrazně usnadňuje montáž, manipulaci při instalaci i případný následný servis svítidla.
- Komora / prostor v horní části profilu pro skryté vedení napájecích kabelů a umístění napájecího zdroje nebo řídicí elektroniky svítidla. Toto řešení přispívá k čistému vnějšímu vzhledu, usnadňuje organizaci komponent a zároveň zlepšuje servisní přístup k elektrickým částem svítidla.
- Možnost instalace spojky pro profily ZM - umožňuje pevné a přesné spojení, zajišťuje stabilitu konstrukce a usnadňuje montáž delších světelných systémů.
- Kompletní svítidlo sestavené z originálních komponent a příslušenství dosahuje stupně krytí IP20.
- Rozsáhlá nabídka prémiového montážního příslušenství pro špičkovou kvalitu, spolehlivost, dlouhou životnost a mimořádné světelné parametry svítidel.
- Dostupnost EULUMDAT pro výpočet umělého osvětlení.
Pro jaké LED pásky je hliníkový stropní profil INTER-PLUS vhodný?
Správný výběr světelného zdroje z kategorie LED pásky včetně dodržení konstrukčních doporučení jsou zásadní aspekty pro kvalitu a dlouhou životnost osvětlení. Pro produkt INTER-PLUS platí následující doporučení:
- Pro montážní prostor 46,5mm v profilu INTER-PLUS doporučujeme instalovat 4x LED pásku o šířce max. 10mm | Pro souvislou světelnou linii bez viditelného bodování diod LED pásku doporučujeme >96 LED/1 běžný metr (tento parametr ovlivňuje výběr kompatibilního difuzoru).
- Aby bylo chlazení vybraných svítících pásků efektivní, doporučujeme nepřekračovat celkový příkon vyráběného svítidla: 60W / 1 běžný metr (tato hodnota se může lišit v závislosti na podmínkách použití hliníkového profilu INTER-PLUS).
- Vhodné a kompatibilní produkty z naší nabídky naleznete na záložce #tablink#led-pasky#doporučené LED pásky##.
Jaké jsou základní pokyny pro montáž stropního LED profilu INTER-PLUS?
Výroba stropního osvětlení pomocí LED profilu INTER-PLUS vyžaduje odpovídající zkušenosti a montážní nebo dílenské vybavení. Dovolujeme si přidat také několik obecných nebo specifických montážních podmětů:
- Záslepky se nasazují na profil z boku. Vybraný difuzor se do profilu vtlačí a vmáčkne z čelní strany.
- Kompletní sortiment příslušenství naleznete na záložkách v #souv#souvisejícím zboží##.
Technický výkres
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902280350941 |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | profil na 2 a více LED pásků |
| barva: | stříbrná, bílá, černá |
| tvar řezu profilu / lišty: | obdélníkový |
| umístění: | na strop |
| typ montáže: | povrchová, zavěsná |
| účel osvětlení: | hlavní |
| směr svícení: | přímé osvětlení |
| šířka profilu: | 57 mm - 154 mm |
| počet LED pásků: | až 3 |
| možné IP svítidla: | IP20 |
| spojování profilů: | ZM - malý zámek |
| zavěšení profilu: | šroubem |
| montážní systém: | ZM |
| prostředí: | vnitřní (interiér) |
| délka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| výrobce: | KLUŚ |
| sku kód: | A18078A |
| výška: | 60 mm |
| šířka: | 46,5 mm |
| tolerance délky: | ±1% |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
