LED zdroj Mean Well LRS 150W 24V (LRS-150-24)

Kód: LRS-150-24
688 Kč / ks 569 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
13.6.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napěťový zdroj MEANWELL LRS-150-24 s výstupním stejnosměrným napětím 24V, proudem 6,5A a výkonem 150W. Tyto elektronicky spínané zdroje řady MENWELL LRS se s oblibou označují také jako LED zdroje. Jsou vhodné zejména pro napájení ledkové pásky a k výrobě osvětlení. Využívají se pro montáže osvětlení v interiéru. LED zdroje 24V série LRS je možné umístit do sádrokartonových stěn, podhledů, kazetových stropů, rozvodných skříní a elektroinstalační krabice. Zdroj pro LED pásek Mean Well vyniká kvalitním zpracováním, certifikovaným počtem provozních hodin a pokročilými funkcemi. Elektronika LED zdroje zabezpečí ochranu proti zkratu, přetížení a příliš velké provozní teplotě. Zdroj pro LED pásek je umístěn v kovovém perforovaném šasi a splňuje třídu krytí IP20. Chlazení LED zdroje je pasivní, díky tomu je napájení LED pásků zcela tiché. Trafo pro LED pásek se vyznačuje vysokou účinností a efektivitou provozu. Pro snadnou montáž kabelů je LED zdroj opatřen svorkovnicí se šrouby. Dále trafo pro LED pásek nabízí také indikaci provozu svítící LED diodou.   

Montáž

K montáži LED zdroje využijete přívodní kabelWAGO svorky nebo propojky a napájecí kabel pro LED pásek. Průmyslové LED zdroje jsou osazeny šroubovací svorkovnicí pro snadné přichycení kabelů. Montáž by měla provádět odborně způsobilá osoba.

#sluzby#

Vlastnosti 

 • Pasivní chlazení LED zdroje - provoz je naprosto tichý
 • Možnost nastavení výstupního napětí (±10%) manuálním regulátorem 
 • Testován na vibrace 5G
 • LED kontrolka stavu
 • Malé a kompaktní rozměry
 • Svorkovnice pro připojení kabelů
 • Ochrany: proti zkratu, přepětí a přetížení
 • Třída krytí IP20
 • CE, ROHS a REACH

Použití

 • Zdroj pro LED pásek
 • Trafo pro LED pásek
 • Trafo pro LED osvětlení

Upozornění

Tento 24V spínaný zdroj nedoporučujeme k použití spolu s LED ovladači pro stmívaní LED pásků. Při stmívání může vydávat pískající zvuk.

Při trvalém provozu spínaných zdrojů je maximální doporučené zatížení min. o 20% menší, než je hodnota zdroje. Pokud je 24V LED zdroj použit v komerčních, či veřejných prostorech, doporučujeme pro bezproblémový a bezporuchový provoz rezervu min. 30% pro zachování co nejdelší životnosti zdroje. Pokud si nejste jisti, jak určit potřebný výkon zdroje, využijte k tomu náš návod na výpočet síly zdroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: 24V - LED zdroje spínané
Záruka: 2 roky
IP krytí: IP20 (interiérový)
výstupní napětí: 24 V
regulace: výstupního napětí
výstupní výkon: ≤ 200 W
řada: LRS
typ zdroje: napětový CV (constant voltage)
výstupní výkon: 150W
rozměry (d/š/v): 159 x 97 x 30mm
vstupní napětí: 90 - 264V / 50 - 60Hz
výstupní napětí: 24V
krytí: IP20
maximální proudové zatížení: 6,25A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: