LED zdroj 24V 60W POS FTPC60V24-C2
Kód: FTPC60V24-C2
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Ihned k odeslání (>5 ks)
  • DC 24V spínaný zdroj konstantního napětí CV - Constant voltage
  • Třída krytí IP20 - vhodný pro suché prostředí
  • Kompaktní provedení - minimalistické rozměry pro instalace s omezeným prostorem
  • Kompatibilita stmívání PWM (Pulse Width Modulation)
  • Plastový skelet pro efektivní pasivní chlazení okolním vzduchem
Detailní informace
Detailní popis produktu
LED zdroj FTPC60V24-C2 respektovaného evropského výrobce POS Power je zdroj konstantního napětí (CV - Constant voltage) navržený s ohledem na minimalistické kompaktní rozměry a bezpečnost. Díky MM certifikaci je vhodný pro montáž do nábytku, truhlářských výrobků i společně s jinými hořlavými materiály. Třída krytí IP20 a jeho specializované vlastnosti ho činí ideálním řešením pro interiérové aplikace. Doporučujeme jej pro napájení elektroniky i jako napájecí zdroj pro LED pásky a svítící ohebné pásky s dobrým poměrem kvality za příznivé pořizovací náklady. Díky rozsahu vstupního napětí (220 - 240V VAC) jej můžete použit ve většině napájecích sítí v EU.
Na výstupu spínaný zdroj FTPC60V24-C2 poskytuje tyto hodnoty:
  • napětí: DC 24V
  • proud: 2,5A
  • výkon: 60W
24V zdroj FTPC60V24-C2 je vhodný pro použití v projektech osvětlení, kde jsou produktová kvalita, spolehlivost a efektivní provoz významným faktorem. Vysoká produktová jakost společně s využitím moderních elektroniky jsou dobré předpoklady pro spolehlivé napájení elektronických zařízení. Pasivní chlazení zajišťuje subtilní plastový skelet.
Jaké funkce 24V spínaný zdroj FTPC60V24-C2 nabízí?
Napěťový zdroj 24V POS FTPC60V24-C2 je spínaný zdroj s vysokou účinností 85% Navíc je vybaven řadou moderních vlastností pro bezpečné napájení:
  • Ochrana proti přetížení
  • Ochrana proti zkratu
  • Ochrana proti přepólování
  • Ochrana proti překročení provozní teploty (-40°C ÷ 80°C)
  • MM - schválení pro použití v nábytku a truhlářských prvcích
Je spínaný zdroj vhodný pro stmívání LED pásků PWM (Pulse Width Modulation)?
PWM stmívání není ze své podstaty nikdy zcela bez rušivých zvukových projevů. LED zdroj 24V 60W POS FTPC60V24-C2 jsme testovali s #tablink#stmivace#kompatibilními PWM ovladači a stmívači##. V kombinaci s nimi dochází k velmi nízké úrovní zvuku, která je téměř neslyšitelná. Tento spínaný zdroj pro stmívání LED pásků doporučujeme. Při použití PWM ovladačů a stmívačů jiných výrobců nelze zaručit nízkou úroveň akustického diskomfortu).
Jaká je doporučená výkonová rezerva pro IP20 spínaný zdroj FTPC60V24-C2?
Technický výkres
Doplňkové parametry
Kategorie: forward-spinane-zdroje
Záruka: 2 roky
EAN: 5902135133231
značka: POS POWER - Official Distributor
třída krytí: IP20 - interiérový (bez krytí)
výstupní napětí: 24 V
výstupní výkon: ≤ 100 W
řada: FTPC-C2
instalace: vestavné / volně ležící
typ zdroje: napětový CV (constant voltage)
výrobce: POS
rozměry (d/š/v): 159.9 x 57.8 x 18mm
vstupní napětí: 220 - 240 VAC / 50 - 60 Hz
krytí: IP20
maximální proudové zatížení: 2,5 A
výstupní napětí: 24 VDC
maximální výstupní výkon: 60 W
náběhový proud (studený start): 30 A (230 VAC)
účiník: 0,98 (230 VAC)