Luxusní objímky na žárovky

Luxusní objímky na žárovky jsou vyjádřením elegance a exkluzivity. Patří mezi komponenty pro výrobu svítidel, které umožňují sestavení vlastního svítidla nebo celé sestavy osvětlení. Luxusní objímky luxusní z naší nabídky na jsou tím pravým doplňkem pro ty, co chtějí do svého interiéru vnést něco speciálního. S jejich pomocí můžete vytvořit osvětlení, které vzbuzuje obdiv a dotváří atmosféru luxusu. Na výběr přitom máte z více typů držáků a závitů:

Všechny luxusní objímky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s důrazem na detaily a produktovou dokonalost. Nabízíme různé varianty luxusních tvarů a provedení, které se inspirují tradičními objímkami a přinášejí je do vašeho interiéru mimořádný design. Při jejich výrobě byla použita pouze nejvyšší kvalita materiálů, jako je drahý kov, křišťál, přírodní kámen nebo porcelán. Tyto vzácné materiály dodávají našim objímkám nádherný lesk, texturu a exkluzivní vzhled. Luxusní objímky jsou nejen funkčním prvkem osvětlení, ale také uměleckým dílem, které dokáže transformovat prostor do místa plného luxusu a exkluzivity.

Naše luxusní objímky jsou navrženy tak, aby zdůraznily krásu a jedinečnost žárovek, které do nich umístíte. Využijte pro sestavení svítidel LED žárovky, všech možných tvarů a provedení. Zajímá vás konkrétní materiál nebo závit? Navštivte kategorii kovové objímky na žárovky případně také porcelánové a keramické objímky, které nejlépe reprezentují luxusní styl. Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek.

7 položek celkem
retro-objimka-na-zarovku-e27-KBR27ALRA-med
+ další
Kód: KBR27ALRA
KBL2117 01
402 Kč bez DPH
487 Kč
Kód: KBL2117
objimka-na-zarovku-e27-KPL27PCRDE-chrom
+ další
Kód: KPL27PCRDE
PDMVNRC04SERM4GO 01
od 693 Kč bez DPH
od 838 Kč
Kód: PDMVNRC04SERM4GO
PDMRAERM66SERM1 01
od 732 Kč bez DPH
od 886 Kč
+ další
Kód: PDMGOERM65SERM1
PDMVBS14DRN01 L 01
od 840 Kč bez DPH
od 1 016 Kč
Kód: PDMVBS14DRN01