Nožní spínače a podlahové vypínače

Nožní spínače a podlahové vypínače jsou zařízení s ergonomickým designem, která se používají k ovládání elektrických spotřebičů nebo osvětlení pomocí chodidla. Jsou navrženy tak, aby umožňovaly snadné a pohodlné zapínání a vypínání zařízení bez nutnosti ohýbat. Nožní spínače nebo vypínače osvětlení mají mají jednoduchý mechanismus, který umožňuje zapnutí a vypnutí připojeného zařízení, nebo svítidla.

mezisnurovy-vypinac-zapojeninaslapny-vypinacvypinac-mezisnurovynozni-vypinac

Nožní spínače a podlahové vypínače jsou univerzální zařízení, která jsou kompatibilní s textilními a opletenými kabelyJsou snadno připojitelné mezi dvěma elektrickými kabely, což umožňuje umístění vypínače na vhodném a dostupném místě. Nášlapné vypínače jsou vyrobeny z odolných materiálů, jako je plast nebo kov, které zajišťují dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení.

#ShowMore#

Jaké nožní spínače a podlahové vypínače naleznete v nabídce?

Podlahové vypínače mají ergonomický design, který umožňuje snadné ovládání nohou. Jsou vybaveny vypínači ve formě tlačítek nebo pedálů, které se aktivují při stisknutí nohou. Vypínače nabízíme v mnoha barevných provedení. Vyrobeny jsou zejména mechanicky odolného plastu nebo kovu.

Pro jaký účel jsou podlahové vypínače vhodné?

Nášlapné vypínače využijete zejména při sestavování podlahových lamp a svítidel. Vhodné jsou také jako náhradní k vašemu stávajícímu podlahovému osvětlení nebo stojací lampě.

Jsou podlahové vypínače bezpečné?

Nožní spínače a podlahové vypínače z naší nabídky je testovány na více než >10 000 sepnutí. Vypínače také splňují veškeré potřebné normy pro provoz v EU. Kvalita materiálů dovoluje použití vypínačů v provozních teplotách 0°- 55°C.

5 položek celkem
INTPEDMBIANER 01
od 102 Kč bez DPH
od 124 Kč
+ další
Kód: INTPEDMBIANER
INTPEDMNERBIA 01
120 Kč bez DPH
145 Kč
+ další
Kód: INTPEDMNERTIS
CAST661N 01
160 Kč bez DPH
193 Kč
Kód: CAST661N
CAST662N 01 Kód: CAST662N
INTPEDB 01
od 86 Kč bez DPH
od 104 Kč
Kód: INTPEDN