Objímky E14

4 položek celkem
objimka-na-zarovku-e14-PL14BBLI-bila
od 33,88 Kč bez DPH
od 41 Kč
+ další
Kód: PL14BNLI
objimka-na-zarovku-e14-PL14PBLI-bila
od 26,45 Kč bez DPH
od 32 Kč
+ další
Kód: PL14PNLI
procelanova-objimka-na-zarovku-e14-KPLPE14BIA-bila
od 108,26 Kč bez DPH
od 131 Kč
Kód: KPLPE14BIA

Jsme specialisté na objímky E14. V naší široké nabídce naleznete nejrůznější typy modely a materiály pro oblíbený a všeobecně známý produkt jakým jsou E14 objímky. Objevte nové možnosti pro výrobu osvětlení a inspirujte se naší nabídkou.

#ShowMore#

K jakému účelu se objímky E14 využívají?

Základní plastové nebo bakelitové modely slouží především jako základní osvětlovací prvek nebo jako náhradní díl pro svítidla. Designové objímky E14 plní nejen roli funkčního prvku, ale jsou také vyrobeny z kvalitních a ušlechtilých materiálů, které zaujmou na první pohled. Tyto design objímky E14 využijete také pro retro svítidla nebo při sestavování kompletního osvětlení retro stylu. Speciálním druhem jsou objímky E14 se závitem na vnější části objímky, které slouží pro montáž stínidla

Z jakých materiálů jsou vyrobeny?

O plastu a bakelitu již byla řeš víše. V naší nabídce naleznete také kovové objímky E14, porcelánové, keramické a v neposlední řadě také silikonové a dřevěné. Všechny objímky E14 jsou kvalitní, vyrobeny s citem pro detail i koncový design.

Pro jaké prostory a typ osvětlení se používají?

Objímky E14 se používají především v interiéru. Verze pro venkovní použití nabízíme pouze u objímek E27.

Jaké příslušenství pro objímky žárovek E14 je možné zakoupit?

Pro žárovkové objímky nabízíme celou řadu doplňků a souvisejícího zboží. Zejména se jedná o textilní kabely, stropní rozety a baldachýny, dále designové žárovky E14, které se stanou ozdobou každého typu osvětlení.