E14 objímky žárovek s malým závitem

E14 objímky žárovek patří mezi velmi populární a rozšířené komponenty osvětlení. Jsou používané ve svítidlech pro domácnosti, kanceláře, průmyslové prostory a veřejné budovy. Jsou univerzálním držákem pro E14 žárovky s malým závitem o průměru 14mm. Písmeno E označuje Edisonův závit. Objímky E14 mohou být vyrobeny z různých materiálů, včetně plastu, kovu, keramiky, nebo porcelánu. Materiál může ovlivnit tepelnou odolnost a estetiku objímky.

E14 objímky žárovek patří mezi komponenty pro výrobu svítidel pomocí kterých snadno sestavíte svítidla, stropní lampy, stojací lampy nebo závěsné stropní lustry. V naší nabídce naleznete jak interiérové tak venkovní objímky E14 mnoha různých tvarů designu. Objevte nové možnosti pro výrobu osvětlení a inspirujte se naší nabídkou.

#ShowMore#

Jaké E14 objímky naleznete v naší nabídce?

Malé objímky E14 patice nebo chcete-li závitu jsou mezi zákazníky oblíbené, ale zároveň patří mezi méně rozšířeným sortimentem než jsou celkově větší E27 objímky žárovek. Z tohoto důvodu je produktová nabídka omezena pouze na závěsné E14 objímky, které mohou být vhodné při výrobě svítidel. Využijete je však také jako náhradní díl při renovaci a opravě osvětlení. 

Z jakých materiálů jsou vyrobeny?

Vybrané materiály pro objímky E14 jsou vybrány v souladu s bezpečnostními normami, které regulují jejich použití a konstrukci. Vzhledem k oblibě objímky E14 závitu je nabídka tvarů, provedení a použitých materiálů mimořádně rozmanitá:

  • Kovové E14 objímky - Jsou robustní, trvanlivé a všestranné. Reprezentují moderní nebo industriální vzhled.
  • Keramické E14 objímkyPorcelán je tradiční materiál, a porcelánové objímky mohou dodat světelnému zařízení klasický nebo retro vzhled.
  • Plastové E14 objímky - Jsou lehké, cenově dostupné a odolné vůči korozi.
  • Bakelitové E14 objímky - Jsou lehké, cenově dostupné, odolné vůči korozi, teplotně odolné a nabízí tradiční nebo retro vzhled.

Jednotlivé materiály objímek nabízejí různé tvůrčí a designové možnosti při výrobě svítidel. Jejich technická kvalita zpracování je na mimořádné úrovni. Vybrané modely jsou zpracovány a vyrobeny ruční řemeslnou prací, která zaručuje unikátní estetický vzhled.

V jakém stylu můžete vybrat objímky E14?

Vzhled a stylový design objímky E14 dotváří celkový charakter svítidla. Vyberte pro svůj projekt osvětlení nejvhodnější produkty. Naše široká produktová nabídky zahrnuje výrobky nezaměnitelného vzhledu v provedení: 

Jaké mají objímky E14 specifické vlastnosti?

Kromě již popsaných vlastností nabízí tento typ osvětlovacích prvků také další funkční možnosti. Při renovaci svítidel, nebo jejich výrobě využijete také možnosti jednoduchého osazení stínidla na lampy a lustry. Světelné a estetické vlastnosti objímky E14 získají zcela nový rozměr.

Jaké příslušenství pro objímky žárovek E14 je možné zakoupit?

Pro žárovkové E14 objímky nabízíme celou řadu doplňků a souvisejícího zboží. Zejména se jedná o 2x0,75 a 3x0,75 mm2 textilní a opletené kabely, stropní rozety a baldachýny. Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek.

8 položek celkem
objimka-na-zarovku-e27-PL14MARTF-stribrna
od 146 Kč bez DPH
od 177 Kč
+ další
Kód: PL14MARTF
kovova-objimka-na-zarovku-e27-KLIDME14BZTERP-bronz-bakelitova-objimka
od 231 Kč bez DPH
od 280 Kč
Kód: KLIDME14GO
procelanova-objimka-na-zarovku-e14-KPLPE14BIA-bila
od 105 Kč bez DPH
od 127 Kč
Kód: KPLPE14BIA
objimka-na-zarovku-e14-PL14BBLI-bila
od 32 Kč bez DPH
od 39 Kč
+ další
Kód: PL14BNLI
objimka-na-stinidlo-PL14BBTF-bila
od 40 Kč bez DPH
od 49 Kč
+ další
Kód: PL14BNTF
objimka-na-zarovku-e14-PL14PBLI-bila
od 26 Kč bez DPH
od 31 Kč
+ další
Kód: PL14PNLI
objimka-na-stinidlo-PL14PBTF-bila
+ další
Kód: PL14PNTF