S14 patice žárovek

S14 patice žárovek je často spojována se specifickými typy světlených zdrojů. Písmeno S je odvozeno od anglického Straight(rovný) a číslice 14 značí průměr 14 osmin palce.  Patice nebo chcete-li objímky S14 jsou vhodné zejména pro lineární žárovky S14 linestra typu a označení. Tyto světelné prvky a komponenty jsou často spojovány s dekorativním nebo mimořádně estetickým osvětlením.

Patice S14 žárovek patří mezi komponenty pro výrobu svítidel pomocí kterých snadno sestavíte svítidla, stropní lampy, stojací lampy nebo závěsné stropní lustry. V naší nabídce naleznete jak interiérové tak venkovní objímky S14 mnoha různých tvarů designu. Objevte nové možnosti pro výrobu osvětlení a inspirujte se naší nabídkou.

#ShowMore#

K jakému účelu se patice S14d využívají?

Patice S14  jsou navrženy tak, aby umožňovaly snadnou instalaci a výměnu žárovek pouhým vsunutím nebo vysunutím žárovky z patice na pouhý click. V naší nabídce naleznete také S14 patice žárovek se zvýšenou třídou krytí IP44, které mohou být nainstalovány v prostředí se zvýšenou vlhkostí nebo prašností. Objevte nové možnosti pro výrobu osvětlení a inspirujte se naší nabídkou.

Z jakých materiálů jsou vyrobeny?

Plastové modely slouží především jako základní osvětlovací prvek nebo jako náhradní díl pro svítidla. Designové patice S14d plní nejen roli funkčního prvku, ale jsou také vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaujmou na první pohled.

Pro jaké prostory a typ osvětlení se používají?

Patice S14d se používají především v interiéru. Některé modely objímky S14 mají zvýšenou třídu krytí. Můžete je tedy využít také n například v koupelně jako osvětlení nad zrcadlo. Svým tvarem a kompaktními rozměry k tomuto účelu přímo vybízí.

Jaké příslušenství pro patice žárovek S14d je možné zakoupit?

Pro žárovkové patice S14 nabízíme celou řadu doplňků a souvisejícího zboží. Zejména se jedná o 2x0,75 a 3x0,75 mm2 textilní a opletené kabely, které nabízí dokonalou produktovou kompatibilitu. Skvělou modularitu při sestavování svítidel zajistí také ostatní komponenty pro výrobu svítidel.

4 položek celkem