Zápustná soklová LED lišta pro orientační osvětlení KLUŚ OLIS-K
Kód: A04195A_1 A04195A_2 A04195A_3 A04195A07_1 A04195A07_2 A04195A07_3 A04195L10_1 A04195L10_2 A04195L10_3 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Zápustná soklová LED lišta pro orientační osvětlení KLUŚ OLIS-K je určena pro malosériovou výrobu a profesionální osvětlení podlahového soklu LED páskem. Umožňuje integraci do stěn ze zdiva, tvárnic YTONG i sádrokartonu s viditelným estetickým rámečkem pro zakrytí montážní drážky. Speciálně navržená konstrukce s ukrytým světelným zdrojem a promyšleným tvarováním vytváří jemný, neoslňující světelný efekt ideální pro bezpečný pohyb v prostoru.
Důležité prodejní informace
Předmětem objednání a dodání zboží je pouze zápustná soklová LED lišta OLIS-K ve vybrané délce a povrchové úpravě / barvě. ALU lišta sama o sobě netvoří plnohodnotné svítidlo. Doporučujeme dokoupit také #tablink#difuzory#Difuzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážní komponenty##, které zajistí perfektní funkčnost a vzhled vašeho osvětlení.
- Povrchová úprava / barva: Stříbrná - (anodizovaná - eloxovaná) | Černá - (anodizovaná - eloxovaná) | Bílá - (lakovaná RAL9010)
- Délka / rozměr: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
- Nezapomeňte na doplňkový sortiment: pro správnou instalaci této zápustné lišty doporučujeme použít montážní #tablink#nezapomente#krycí lištu##, která slouží k bezpečnému uzavření prostoru pro vedení kabeláže.
Potřebujete lištu upravit na přesný rozměr? Využijte službu #tablink#sluzby#zkrácení LED profilových lišt na míru podle zadaných rozměrů##. Máte vlastní představu o ideálním svítidle? Využijte naši nabídku #tablink#sluzby#zakázková výroba svítidel z LED profilových lišt a příslušenství##. Sestavíme osvětlení přesně podle vašich požadavků, s profesionálním zpracováním a precizním výsledkem.
#text_banner#
Jaké doporučené způsoby využití nabízí soklová lišta pro LED pásek OLIS-K?
Hledáte-li způsob jak vyrobit z lišty OLIS-K nástěnné orientační osvětlení LED pásky ve zvoleném materiálu, hliníková lišta OLIS-K je ideální volbou. Technicky zdatným uživatelům a profesionálům možnost navrhovat svítidla pro směrové osvětlení s možností:
- Zapuštění do předem připravené drážky dutých stěn ze sádrokartonu nebo dřevovláknitých materiálů - montáž se provádí vložením lišty do přesně vyfrézované nebo vyříznuté drážky v povrchu stěny, kde je lišta fixována pomocí speciálních montážních lepidel.
- Zapuštění do předem připravené drážky pevných stěn ze zdiva, YTONG tvárnic - instalace spočívá v osazení lišty do přesně vyfrézované nebo vysekané drážky v nosné stěně. Lišta je následně pevně usazena do stavební hmoty a zafixována vhodným montážním materiálem, jako je lepidlo nebo tmel.
Jaké důležité technické vlastnosti nabízí soklová lišta na LED pásek OLIS-K?
Soklová ALU LED lišta OLIS-K zápustné montáži do vybraného materiálu je vyrobena z kvalitní hliníkové slitiny a navržena s důrazem na funkční a technicky promyšlený design. Poskytuje vysokou pevnost, efektivní odvod tepla a vzhledem k rozměrům a provedení produktu. Níže uvádíme její klíčové technické vlastnosti:
- Komora / prostor v zadní straně lišty pro skryté vedení napájecích kabelů a elektrických rozvodů je výhodou u rozsáhlých projektů osvětlení , kde je potřeba efektivně a organizovaně spravovat elektrické napájení.
- Kompletní svítidlo sestavené z originálních komponent a příslušenství dosahuje stupně krytí IP20.
- Pro dosažení voděodolného provedení IP65 je nutné zvolit vhodný LED pásek a během instalace správně utěsnit difuzor v určených montážních místech pomocí transparentního silikonu. Ten se aplikuje po stranách dna lišty a na křidélka difuzoru. Doporučuje se nanést takové množství silikonu, aby byl jemně vytlačen podél hran difuzoru. Přebytečný silikon je třeba odstranit a nechat řádně zaschnout.
- Rozsáhlá nabídka prémiového montážního příslušenství pro špičkovou kvalitu, spolehlivost, dlouhou životnost a mimořádné světelné parametry svítidel.
- Dostupnost EULUMDAT pro výpočet umělého osvětlení.
Pro jaké LED pásky je hliníková soklová lišta OLIS-K vhodná?
Správný výběr světelného zdroje z kategorie LED pásky včetně dodržení konstrukčních doporučení jsou zásadní aspekty pro kvalitu a dlouhou životnost osvětlení. Pro produkt OLIS-K platí následující doporučení:
- Pro montážní prostor 8 mm v liště OLIS-K doporučujeme instalovat 1x LED pásku o šířce max. 7mm | Pro souvislou světelnou linii bez viditelného bodování diod LED pásku doporučujeme >180 LED/1 běžný metr (tento parametr ovlivňuje výběr kompatibilního difuzoru).
- Aby bylo chlazení vybraného svítícího pásku efektivní, doporučujeme nepřekračovat celkový příkon vyráběného svítidla: 15W / 1 běžný metr (tato hodnota se může lišit v závislosti na podmínkách použití hliníkové lišty OLIS-K).
- Vhodné a kompatibilní produkty z naší nabídky naleznete na záložce #tablink#led-pasky#doporučené LED pásky##.
Jaké jsou základní pokyny pro montáž nástěnné LED lišty OLIS-K?
Výroba orientačního osvětlení pomocí LED lišty OLIS-K vyžaduje odpovídající zkušenosti a montážní nebo dílenské vybavení. Přiložené #tablink#videa#montážní video## představuje doporučený pracovní postup pro montáž. Dovolujeme si přidat také několik obecných nebo specifických montážních podmětů:
- Záslepky a spojovací prvky se nasazují na lištu z boku. Vybraný difuzor se do profilu vtlačí a vmáčkne ze spodní strany.
- Kompletní sortiment příslušenství naleznete na záložkách v #souv#souvisejícím zboží##.
Technický výkres
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902280351191 |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | lišta na 1 LED pásek |
| barva: | stříbrná, bílá, černá |
| tvar řezu profilu / lišty: | obdélníkový |
| umístění: | na stěnu, na zem |
| typ montáže: | vestavná |
| podkladový materiál pro montáž: | sádrokarton, obklad, zdivo / beton |
| účel osvětlení: | dekorativní, orientační |
| směr svícení: | nepřímé osvětlení |
| šířka profilu: | 0 - 27 mm |
| specifické funkce: | k zabudování |
| počet LED pásků: | 1 |
| možné IP svítidla: | IP65 |
| spojování profilů: | ZM - malý zámek |
| montážní systém: | ZM |
| prostředí: | vnitřní (interiér), venkovní |
| délka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| sku kód: | A04195 |
| výška: | 90 mm |
| šířka: | 24,1 mm |
| tolerance délky: | ±1% |
video
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
