5 položek celkem
procelanova-objimka-na-zarovku-e27-25995-bila
od 117 Kč bez DPH
od 141 Kč
Kód: 25995
procelanova-objimka-na-zarovku-e27-KPLPE272WBIA-bila
+ další
Kód: KPLPE272WBIA
procelanova-objimka-na-zarovku-e27-KPLPE40BIA-bila
od 188 Kč bez DPH
od 227 Kč
+ další
Kód: KPLPE40BIA
procelanova-objimka-na-zarovku-e14-KPLPE14BIA-bila
od 103 Kč bez DPH
od 125 Kč
Kód: KPLPE14BIA

Porcelánové a keramické objímky na žárovky jsou vyhledávaným prvkem osvětlení již od nepaměti. Patří mezi oblíbené komponenty pro výrobu svítidel z naší velmi široké nabídky s jejichž pomocí snadno vyrobíte jednoduchá svítidla nebo sestavy osvětlení. Aby mohla být vaše tvůrčí činnost při výrobě osvětlení rozmanitá, naleznete v naší nabídce také barevné keramické a porcelánové objímky na žárovky různých patic a tvarů.

#showmore#

Z jakého materiálu jsou keramické a porcelánové objímky vyrobeny?

Porcelánové a keramické objímky na žárovky jsou vyrobeny z přírodního materiálu. V některých případech se jedná o zcela unikátní řemeslnou práci. Keramika, jejíž směs tvoří převážně hlína, je materiál, který vyžaduje pomalé a dlouhé vypalování. Vnitřní elektronika a patice žárovky keramické nebo porcelánové objímky je vyrobena z plastu. Termoplastový materiál velmi dobře odolává zvýšené teplotě a má samozhášivé vlastnosti.

Jaké patice pro keramické a porcelánové objímky naleznete v nabídce?

Porcelánové a keramické objímky na žárovky nabízíme v nejrozšířenějších paticích E27 a E14. Přidáváme také upřesní a vysvětlení rozdílu.

  • Porcelánové a keramické objímky E27 jsou vybaveny šroubovacím závitem E27 o průměru průměru 27 mm, kterému se říká také „velký Edisonův závit“.
  • Oproti tomu keramické a porcelánové objímky E14 jsou opatřeny malým šroubovacím závitem s průměrem 14 mm, kterému se pro jeho rozměry říká „miňonka“

Jaké vlastnosti dále mohou mít keramické a porcelánové objímky na žárovky?

Porcelánové a keramické objímky E27 a E14 nabízí také další funkce a vlastnosti. V naší nabídce naleznete zejména keramické a porcelánové objímky žárovky s úchytem pro stínidlo, nebo keramické a porcelánové objímky na žárovky s vypínačem. Ten může být buď tahový nebo kolébkový.