Porcelánové a keramické objímky na žárovky

Porcelánové a keramické objímky jsou mimořádně estetické, mechanicky i teplotně odolné. Charakteristická je pro ně strojová nebo řemeslná výroba, jasné lesklé barevné podání a dobré izolační vlastnosti. Keramické a porcelánové objímky navrženy tak, aby byly kompatibilním držákem pro všechny LED žárovky z naší nabídky, se kterými tvoří harmonický celek.

Objímky žárovek z keramiky patří mezi oblíbené komponenty pro výrobu svítidel s jejichž pomocí snadno vyrobíte jednoduchá svítidla nebo celé sestavy osvětlení. Aby mohla být vaše tvůrčí činnost při výrobě osvětlení rozmanitá, naleznete v naší nabídce také barevné keramické objímky na žárovky různých patic a tvarů. Keramické objímky žárovek mohou nabízet různé designové styly podle estetických preferencí a potřeb prostoru. Oblíbené jsou zejména retro objímky na žárovky nebo vintage objímky na žárovky, které jsou vyrobeny převážně z přírodních materiálů a reprezentují charakteristický architektonický styl a design.

#showmore#

Jaké je rozdíl mezi porcelánem a keramikou?

Porcelán je speciální typ keramiky s větší tepelnou odolností s větším podílem kaolínu. Je vyráběn spolu s dalšími složkami jako je křemen, vápenec a draselné sloučeniny. Keramika může být porézní zatímco porcelán je hladký.

Z jakého materiálu jsou keramické a porcelánové objímky vyrobeny?

Jedná se o přírodní materiály jejich rozdíly jsme popsali víše. Vnitřní elektronika keramické objímky je vyrobena z plastu. Termoplastový materiál velmi dobře odolává zvýšené teplotě a má samozhášivé vlastnosti.

Jaké typy závitů pro keramické objímky naleznete v nabídce?

Keramické a porcelánové objímky na žárovky nabízíme v nejrozšířenějších paticích. Přidáváme také upřesní a vysvětlení rozdílu.

  • Keramické E27 objímky -  jsou vybaveny šroubovacím závitem E27 o průměru průměru 27 mm, kterému se říká také „velký Edisonův závit“.
  • Oproti tomu keramické E14 objímky jsou opatřeny malým šroubovacím závitem s průměrem 14 mm, kterému se pro jeho rozměry říká „miňonka“.

Kompletní nabídku všech nabízených produktů najdete v hlavní kategorii objímky na žárovky, patice a držáky žárovek.

7 položek celkem
procelanova-objimka-na-zarovku-e27-KPLPE272WBIA-bila
od 166 Kč bez DPH
od 201 Kč
+ další
Kód: KPLPE272WBIA
procelanova-objimka-na-zarovku-e27-KPLPE40BIA-bila
od 187 Kč bez DPH
od 226 Kč
+ další
Kód: KPLPE40BIA
procelanova-objimka-na-zarovku-e14-KPLPE14BIA-bila
od 102 Kč bez DPH
od 124 Kč
Kód: KPLPE14BIA
PDPBIRM01 09
od 629 Kč bez DPH
od 761 Kč
Kód: PDPBIRM01
PDPBITM19 01
od 645 Kč bez DPH
od 781 Kč
+ další
Kód: PDPBITM19