Profi e-shop s komponenty osvětlení

Jsme rádi, že jste si našli cestu do našeho e-shopu a také k tomuto článku. V několika bodech vám představíme naši filozofii, hodnoty a pravidla, kterými se řídíme. Prodej zboží pomocí e-shopu a celkově obor e-commerce je do jisté míry virtuální způsob obchodování. I zde jsou zde však významné rozdíly v kvalitě, odbornosti a rychlosti služeb, zákaznickém servisu a expedici zboží. Speciální péči věnujeme také grafické podobě, obsahu a funkčnosti našeho eshopu. Naším cílem je jednoduše nabídnout vám co nejlepší služby v oblasti osvětlení a individuální výroby svítidel.

Abychom získali vaši důvěru, přistupujeme k naší práci poctivě, zodpovědně a s nejlepším úmyslem. Nebojíme se inovací a tvrdě makáme každý den na zlepšení vašeho zákaznického zážitku. Ve vztahu k našim zákazníkům hrajeme FAIR-PLAY a ctíme všechny hodnoty obchodního vztahu. 

showroom_c_400px

Showroom_2a

Showroom_1a

Showroom_3c

Showroom_4a

Showroom_5b

ODBORNOST PERSONÁLU A VÝVOJÁŘŮ E-SHOPU

Odbornost personálu, pestrost nabídky a kvalita sortimentu zboží patří mezi hlavní výhody našeho e-shopu. Náš tým tvoří profesionálové jak z oblasti e-commerce tak z mnoha oborů a řemesel, které souvisí s návrhem, výrobou nebo montáží osvětlení. Je velmi pravděpodobné, že i vy na naše odborníky narazíte. Může se přitom jednat o kontakt pomocí emailu, telefonní zákaznické linky nebo během fyzické návštěvy našeho  showroomu. Můžete se spolehnout, že námi poskytnuté informace budou vždy na vysoké odborné i technické úrovni.

Součástí naší nabídky jsou také komplexní služby v oblasti návrhu a montáže osvětlení, dále také rekonstrukcí interiérů, kde se to opravdovými profíky nebo zkušenými řemeslníky jenom hemží.

team-luxifer-ruce

PRODUKTY NAŠEHO E-SHOPU TESTUJEME V PRAXI...

Produktovou nabídku našeho e-shopu stavíme na vlastních zkušenostech a odbornosti. Komponenty, díly a osvětlovací prvky využívá náš tým profesionálů při montážích osvětlení. Konzultanti, montážníci a řemeslníci nám poskytují dokonalou zpětnou vazbu o technické kvalitě a kompatibilitě jednotlivých produktů. Na základě těchto poznatků nabídku našeho eshopu upravujeme nebo rozšiřujeme o nové produkty. Stávající produkty vylepšujeme a podrobujeme dalšímu testování.

Pouze díky vlastnímu testování a zkušenostem z montáží a sestavování svítidel dokážeme garantovat kvalitu naší produktové nabídky. Jedinečné zkušenosti s komponenty, díly, svítidly a prvky osvětlení můžeme využít také pro vlastní text a popis produktu.

lighting testing ft_lg-1

DOKONALÉ PRODUKTOVÉ POPISY, ANEB PROČ VYTVÁŘÍME VLASTNÍ TEXTY?

Na základě zkušeností, testování, nebo fyzických poznatkům při rozbalení produktu vytváříme vlastní produktový popis. Obvykle výrobci nebo dodavatelé zboží poskytují základní produktová data včetně univerzálního popisu svého produktu. Tato data naleznete napříč většiny eshopů v ČR. V naší společnosti tento popis produktu a zákaznický servis považujeme za nedokonalý a proto vytváříme vlastní produktové popisy, ke kterým přikládáme především důležité informace z testování nebo montáže produktu.

Tam kde ostatní končí s vysvětlením funkcí produktu a jeho popisem naše práce teprve začíná. Vytvořením popisu produktu strávíme i několik hodin. Zejména pokud do něj zahrneme proces zapojení, oživení a testování produktu v praxi.

psani-textu (Střední)

CHCEME, ABYSTE RYCHLE ZJISTILI VŠE PODSTATNÉ

Víme, že dnešní doba je zrychlená. Nad tím, co děláme, přemýšlíme z pohledu našich zákazníků. Do popisu produktu zahrnujeme také nejčastěji kladné dotazy našich zákazníků. Důležité parametry a funkce produktu zvýrazníme, aby jste se o produktu rychle dozvěděli co nejvíce informací.

Díky mnohaletým zkušenostem s prodejem, servisem, montážemi a sestavováním svítidel, dobře víme, na co se při užívání a výběru produktů zaměřit. V případě přetrvávajících dotazů vám rádi poskytneme další produktovou podporu a poradenství.

Ecommerce-a-direct-marketing-1290x500

NAPLNĚNÉ SKLADY A VĚROHODNÁ SKLADOVÁ DOSTUPNOST!

Věrohodné informace o skladové dostupnosti považujeme za férový přístup a příslib dlouhodobě funkčního obchodního vztahu. Naše skladové kapacity průběžně a neustále rozšiřujeme. Rádi investujeme do skladových zásob a IT systémů, které věrohodně nabízí skladovou dostupnost a přináší dobrý zákaznický zážitek.

#zavolejte#