Rustikální lustry

Rustikální lustry jsou oblíbeným prvkem interiérového osvětlení. Jejich propracovaný design je dnes stále oblíbenější. Nejlepší současní designéři přináší v kolekci rustikálních lustrů na trh unikátní produkty dokonalých tvarů, vzhledu z ušlechtilých materiálů. Výsledkem jsou rustikální lustry, které se hodí pro dekorativní osvětlení v interiéru nebo venkovních prostorech. Rozviňte svou fantazii a vyzkoušejte naše rustikální závěsná svítidla svítidla jedinečného vzhledu.

#ShowMore#

Jak vybrat závěsné rustikální lustry?

Rustikální lustry k zavěšení spadají do kategorie stropního osvětlení. Je tedy možné využít jejich rustikální design pro stejné potřeby jako běžné stropní lustry. Design rustikálních lustrů zaujme široké publikum. Samozřejmostí je také kvalitní tovární zpracování a použití materiálu jako kov, sklo, porcelán nebo keramika.

Pro jaký druh osvětlení se stropní rustikální lustry hodí?

Rustikální lustry jsou vhodné pro účely hlavního nebo dekorativního osvětlení. Výběr vhodného svítidla do vybraného prostoru záleží na mnoha faktorech. Lze však obecně říci že stropní závěsná svítidla rustikálního vzhledu jsou vhodná pro hlavní nebo dekorativní osvětlení jako:

  • rustikální lustry do obýváku
  • rustikální lustry do ložnice
  • rustikální lustry do kuchyně

Dále mohou mít také široké využití v komerčních provozech jako jsou bary, restaurace, kavárny a další. Cílem stropního rustikální osvětlení je pozvednout celkový design a užitný komfort prostor, ve kterých jsou umístěna.

Jaké jsou technické parametry pro rustikální závěsná světla?

Lustry rustikálního vzhledu se připojují pomocí stropní krytky k elektrickému vývodu. Pro větší flexibilitu zapojení případně využijte rustikální lustry do zásuvky. V naší nabídce naleznete jak rustikální lustry interiérové tak venkovní se zvýšenou třídou krytí IP. Venkovní rustikální lustry odolají všem běžným povětrnostním podmínkám.

Pro jaký účel se rustikální závěsná světla nejlépe hodí?

Rustikální lustry na žárovky s textilním kabelem využijete především jako stropní osvětlení. Mohou plnit roli hlavního nebo dekoračního osvětlení. Z naší nabídky si vybere každý. Modelů, tvarů a zpracování pro rustikální lustry na žárovku s kabelem v různém designu nabízíme několik. Rustikální lustry na žárovku s kabelem mají unikátní vzhled, který skvěle utváří celkovou atmosféru a světelnou pohodu v interiéru.

Jaké jsou použité materiály a barvy pro stropní rustikální lustry?

Stropní lustry rustikální nabízíme v mnoha provedeních. Samozřejmostí jsou kovové, porcelánové nebo keramická stropní svítidla. Povrchová úprava může být buď lesklá, matná nebo třeba také ve formě kartáčovaného kovu. Nabídka barevných provedení rustikální lustru s kabelem a rozetou je rovněž pestrá. Od klasické černé, bílé po pastelové barvy nebo barvy kovu jako měď, mosaz nebo titan.

Jaké příslušenství je možné zakoupit?

Pro stropní rustikální lustry nabízíme žárovky E14 nebo E27 rozmanitých velikostí, designu, tvaru a funkcí. Stačí si jen vybrat. Pokud chcete vybraná svítidla dále vylepšit nabízíme celou řadu komponent pro výrobu osvětlení, ze které si jistě vyberete.

Jedinečnost kterou přináší rustikální lustry

Stropní rustikální lustry k zavěšení jsou produkcí italských mistrů světla. Kvalita kolekce rustikálního osvětlení je mimořádná. Materiály při sestavování svítidle prošly důkladnou selekcí. Najděte našim jedinečným svítidlům prostor také ve vašem projektu.

3 položek celkem
PDL2117RN06LPWUFONAT 01
od 1 247 Kč bez DPH
od 1 509 Kč
+ další
Kód: PDL2117RN06LPWUFONAT
SPL012CLS24 20 01
od 2 051 Kč bez DPH
od 2 482 Kč
+ další
Kód: SPL012CLS24-20
SPL114RN06DCGL 01
od 3 114 Kč bez DPH
od 3 768 Kč
Kód: SPL114RN06DCGL