Sada pro zavěšení svítidel a LED profilových lišt Lux Miners HS-2-SET
Kód: A0090292023SIM A0090292022BKM A0090292024WHM Zvolte variantuDetailní popis produktu
Sada pro zavěšení svítidel a LED profilových lišt pomocí ocelového lanka Lux Miners s produktovým označením HS-2-SET slouží k realizaci závěsného uchycení při výrobě nových svítidel i jako náhradní komponent pro renovaci nebo úpravy stávajících instalací. Umožňuje spolehlivé a esteticky čisté zavěšení pomocí ocelového lanka s jeho následnou regulací pro snadné a přesné nastavení výšky zavěšení.
Důležité prodejní informace
Předmětem objednání a dodání zboží je pouze sada pro zavěšení svítidel a LED profilových lišt HS-2-SET ve zvolené povrchové úpravě / barevném provedení, která tvoří základní funkční prvek pro variabilní řešení zavěšení svítidel a LED profilových lišt.
- Povrchová úprava / barva: Stříbrná - (matná) | Černá - (lakovaná RAL9005) | Bílá - (lakovaná RAL9010)
- Délka ocelového lanka: 1500 mm (± 1%)
Jaké doporučené způsoby využití nabízí sada pro zavěšení svítidel a hliníkových výlisků HS-2-SET?
Závěsná sada HS‑2‑SET pro svítidla a LED profilové lišty nabízí široké možnosti využití při návrhu a realizaci závěsných osvětlovacích systémů. Níže uvádíme jednotlivé komponenty sady včetně popisu jejich funkce a způsobu použití:
- ▼ Stropní prvek - montáž probíhá z pohledové strany do předem připraveného otvoru ve stropní konstrukci (beton, zdivo, sádrokarton, dřevo).y.
- ▲ Závěsný prvek se dvěma možnosti montáže:
- Zahloubením do zvoleného materiálu - montáž zahloubením spočívá v zapuštění prvku do předem připraveného otvoru ve vhodném materiálu, kde je osazen v jedné rovině s povrchem nebo mírně pod ním, čímž vzniká čisté řešení bez vystupujících prvků.
- Zasunutím do montážní kolejnice kompatibilních #tablink#profily#LED profilových lišt## - umožňuje přesné nastavení požadované polohy jednoduchým posunutím. Po jejím dosažení se prvek zajistí aretačním mechanismem, který zaručuje pevné a vizuálně čisté uchycení. Univerzální doporučení: pro 1 běžný metr - 2ks | pro 2 běžné metry - 4ks | pro 3 běžné metry - 5ks.
- Ocelové lanko - nosný prvek závěsného systému umožňuje podélné vedení od stropního prvku k závěsce a v kombinaci s regulačním mechanismem podporuje přesné nastavení výšky i finální polohy svítidla. Zajišťuje vysokou pevnost, stabilitu a dlouhodobou spolehlivost zavěšení.
#text_banner#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné prvky pro LED profily k výrobě stropních svítidel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| značka: | LUX MINERS - Official Distributor |
| barva: | stříbrná, bílá, černá |
| možnost napájení DC 12/24V: | ne |
| závěsky do stropu | na stěnu: | do sádrokartonu, do zdiva, do dřeva |
| umístění závěsky: | spodní i horní - kompletní sada |
| zavěšení profilu: | ocelovým lankem |
| závěsný systém: | RD & RG |
| sku kód: | A0090292022 |
| šířka: | 16 mm |
| délka: | 1496 mm |
| délka ocelového lanka: | 1,5m |
| nosnost: | 15 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
