8 položek celkem
objimka-na-zarovku-e27-KSILICONLAMPBIA-bila
Výprodej
od 73 Kč bez DPH
od 88 Kč
+ další
Kód: KSILICONLAMPNER
venkovni-objimka-na-zarovku-e27-KEIVAEL01BI-bila
420 Kč bez DPH
508 Kč
Kód: KEIVAEL01BI
venkovni-objimka-na-zarovku-e27-KEIVAEL02BI-bila Kód: KEIVAEL02BI
PSEEL01BISM01 01
od 1 174 Kč bez DPH
od 1 421 Kč
Kód: PSEEL01BISM01

Silikonové objímky na žárovky jsou vyhledávaným prvkem osvětlení již od nepaměti. Patří mezi oblíbené komponenty pro výrobu svítidel z naší velmi široké nabídky s jejichž pomocí snadno vyrobíte jednoduchá svítidla nebo sestavy osvětlení. Aby mohla být vaše tvůrčí činnost při výrobě osvětlení rozmanitá, naleznete v naší nabídce také barevné silikonové objímky na žárovky různých patic a tvarů.

#showmore#

Z jakého materiálu jsou silikonové objímky vyrobeny?

Silikonové objímky na žárovky jsou jak napovídá název vyrobeny z velmi odolného silikonového materiálu. Ten je velmi oblíbený, protože je téměř nezničitelný. Navíc nabízí možnost výroby rozmanitých barevných kombinací objímek na žárovky. Vnitřní elektronika a patice žárovky silikonové objímky je vyrobena z plastu. Termoplastový materiál velmi dobře odolává zvýšené teplotě a má samozhášivé vlastnosti.

Jaké patice pro silikonové objímky naleznete v nabídce?

Silikonové objímky na žárovky nabízíme v nejrozšířenějších paticích E27 a E14. Přidáváme také upřesní a vysvětlení rozdílu.

  • Silikonové objímky E27 jsou vybaveny šroubovacím závitem E27 o průměru průměru 27 mm, kterému se říká také „velký Edisonův závit“.
  • Oproti tomu silikonové objímky E14 jsou opatřeny malým šroubovacím závitem s průměrem 14 mm, kterému se pro jeho rozměry říká „miňonka“

Jaké vlastnosti dále mohou mít silikonové objímky na žárovky?

Silikonové objímky E27 a E14 nabízí také další funkce a vlastnosti. V naší nabídce naleznete zejména silikonové objímky žárovky s úchytem pro stínidlo, nebo silikonové objímky na žárovky s vypínačem. Ten může být buď tahový nebo kolébkový.