Svítidlo Perfetta
Kód: COPERFETTAGO-700542.00A COPERFETTAGO-700545.00A COPERFETTAGO-700544.00A COPERFETTAGO-700543.00A COPERFETTACL-700542.00A COPERFETTACL-700545.00A COPERFETTACL-700544.00A COPERFETTACL-700543.00A COPERFETTASA-700542.00A COPERFETTASA-700545.00A COPERFETTASA-700544.00A COPERFETTASA-700543.00A COPERFETTASM- 700542.00A COPERFETTASM- 700545.00A COPERFETTASM- 700544.00A COPERFETTASM- 700543.00A Zvolte variantuDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| značka: | Creative Cables - Official Retail Partner |
| napájecí napětí: | AC | 230 V |
| třída krytí: | IP20 - interiérový (bez krytí) |
| barva: | transparentní |
| dominantní barva: | černá, šedá, zlatá |
| upřesnění dominantní barvy: | zlatá |
| interiérový styl: | retro |
| možnost stmívání: | ano |
| světelný zdroj - patice: | E27 |
| doporučené použití: | do kuchyně, do jídelny, do obýváku |
| dominantní materiálová skladba: | kov |
| typ svítidla: | lustr, světlo |
| využitelnost v prostředí: | vnitřní (interiér) |
| vyzařovaný úhel světla: | nad 40° (široký) |
| způsob montáže: | svěšením ze stropu |
| způsob napájení: | na kabelový přívod 230V |
| způsob zavěšení: | kabelem |
| druh svítidla: | stropní |
| materiál: | plast, sklo |
| napájecí napětí: | 220 - 240 V 50/60Hz |
| maximální příkon: | 53 W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Mosaic S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Lungo Dora P. Colletta n.113/9 - 10153 Torino (TO) |
| E-mail : | info@mosaicluce.com |
