Venkovní textilní kabely 2x1 mm2

Venkovní textilní kabely 2x1 mm2 se pro své kvalitní zpracování a jedinečné vlastnosti staly velmi oblíbenými. Umožňují vytvářet závěsná svítidla a venkovní osvětlení zcela přizpůsobené vašim potřebám. Mezi oblíbené styly použití slouží například sestavení venkovních svítidel jako světelné řetězy nebo venkovní lustry. Venkovní opletené kabely 2x1 mm2 splňují nejvyšší kvalitativní standardy. Výrobní proces a všechny venkovní látkové kabely z naší nabídky prošli důkladným tetováním, které je podpořeno řadou certifikátů. Buďte kreativní, uvolněte svou fantazii a najděte si svůj styl při vytváření venkovního osvětlení.

8 položek celkem
XZ2SM01 01
78 Kč bez DPH
94 Kč
Kód: XZ2SM01
XZ2SM04
78 Kč bez DPH
94 Kč
Kód: XZ2SM04
XZ2SM09
78 Kč bez DPH
94 Kč
Kód: XZ2SM09
XZ2SN06
74 Kč bez DPH
89 Kč
Kód: XZ2SN06
uv resistant round electric cable with zig zag turquoise sz11 fabric lining for outdoor use compatible with eiva out 1
78 Kč bez DPH
94 Kč
Kód: XZ2SZ11
XZ2SN04
78 Kč bez DPH
94 Kč
Kód: XZ2SN04
XZ2SN02
78 Kč bez DPH
94 Kč
Kód: XZ2SN02
textilni-kabel-textilni-kabel-zeleny-creative-cables-SX08
78 Kč bez DPH
94 Kč
Kód: XZ2SX08

Jaké venkovní opletené kabely najdete v nabídce?

Venkovní elektrické opletené kabely nabízíme v mnoha barevných provedeních. Také povrchová úprava a materiály použité pro oplet elektrického kabelu jsou různé. Mezi nejoblíbenější materiály patří: bavlna, len, juta nebo umělé hedvábí. Každý z materiálů má jiné vlastnosti, efekt a povrchovou úpravu. Vaše tvořivé duše tak dostávají prostor pro vytváření jedinečných světelných instalací, svítidel nebo lustrů.  

Proč je kvalita opravdu mimořádná?

Venkovní kabely pro osvětlení splňují třídu krytí IP65. Při výrobě byl použit ohebný vodič červené elektrolytické mědi, který byl umístěn do dvojitého obalu elastomerové pryže známé také pod pojmem neopren. Díky tomu je kabel certifikován pro provozní teploty od -25 °C do + 60 °C, při kterých bezpečně odolá vodě a dešti dle certifikace IMQ-HAR č. CA01.00683. Venkovní opletené kabely jsou UV stálé a nemění své barevné vlastnosti. Venkovní textilní kabely jsou vyráběny v Itálii v nejvyšší Evropské kvalitě. 

Jaké příslušenství je možné pro venkovní textilní kabely dokoupit?

Venkovní elektrické textilní kabely spadají do komplexního systému venkovního osvětlení  EIVA. Pro kompletaci svítidel můžeme doporučit zejména:

Pomocí venkovních textilních kabelů, objímek na žárovku a stropních rozet snadno vyrobíte retro svítidla, lustry nebo nástěnné venkovní osvětlení. Buďte kreativní, uvolněte svou fantazii a najděte si svůj styl venkovního osvětlení.