Venkovní stropní svítidla k přisazení

Venkovní stropní svítidla k přisazení na zvolený povrch jsou osvětlovací prvky, které jsou součástí nabídky venkovních světel již mnoho desítek let. Vyznačují robustní konstrukcí a odolnými materiály, které jsou schopné odolávat vlivu slunečního záření, vlhkosti, deště, větru a dalším vnějším vlivům. Venkovní přisazené lustry dokáží zvýraznit a podpořit architekturu stavby, nebo vytvoří příjemnou atmosféru při večerním osvětlení.

venkovni-svetla-na-terasuretro-venkovni-osvetlenizahradni-osvetleniosvetleni-na-balkon

Venkovní stropní světla jsou vyrobena speciálně pro použití ve venkovním prostředí a mají několik důležitých funkcí a vlastností. Patří mezi ně především zvýšená mechanická robustnost a vyšší třída krytí IP pro odolnost svítidel při provozu za zhoršených povětrnostních podmínek. Další výhodou venkovních přisazených lustrových svítidel je jejich funkčnost. Tento typ osvětlení může být použit k zlepšení bezpečnosti a pohodlí kolem vašeho domu, zejména v noci. Můžete umístit světla na místech, jako jsou například vchodové dveře, garážové vjezdy nebo chodníky.

#showmore#

Pro jaký druh osvětlení se venkovní stropní svítidla k přisazení hodí?

Při výběru venkovních přisazených svítidel je důležité zvážit několik faktorů, jako je velikost prostoru, požadovaná intenzita osvětlení, nebo třeba designové preference. Naše nabídka zahrnuje designové stropní svítidla i retro přisazené lustry v široké produktové nabídce. Využijete je především jako:

  • Stropní světlo na terasu
  • Venkovní stropní lustr přisazený k dřevěnému povrchu altánu nebo pergoly
  • Přisazený lustr na balkón

Jakou třídu krytí zvolit pro venkovní přisazené světlo?

Venkovní stropní svítidla by měla splňovat minimálně třídu krytí IP44 a vyšší. Osvětlení třídy IP44 se hodí do prostor, kde je zvýšená vlhkost, ale není přímo vystaveno stříkající vodě, dešti, nebo sněhu. IP44 osvětlení proto můžeme doporučit pro osvětlení balkónu, terasy nebo altánu.

Pro venkovní účely můžeme doporučit zejména IP65 stropní svítidla a zahradní závěsné svítidla, které bezpečně odolají dešti, sněhu, vlhkosti a teplotním extrémům. Venkovní stropní osvětlení IP65 zajistí spolehlivou a dlouhodobou funkčnost.

Jaké další charakteristické vlastnosti mohou venkovní závěsná svítidla mít?

Mezi žádané funkce venkovního osvětlení patří možnost úpravy jasu. Stmívatelné venkovní lustry k přisazení na zvolený povrch dokáží nastavitelnou intenzitou osvětlení přesně vystihnout náladu a požadavky na světelný komfort.

 

4 položek celkem
wall or ceiling lamp with majolica lampshade ip44 waterproof 1
Novinka
+ další
Kód: IP44-E27-2-B-MA01-L
ceiling lamp with swing metal lampshade ip44 waterproof 1
Novinka
+ další
Kód: IP44-E27-2-B-PAM13VNL-LC04
applique with exposed light bulb and half silver sphere ip44 waterproof 1
Novinka
+ další
Kód: IP44-E27-1-B-L
applique with porcelain effect light bulb ip44 waterproof 1
Novinka
+ další
Kód: IP44-E27-1-B-LP05