7 položek celkem
PDMVBORC01SERM1 01
od 631 Kč bez DPH
od 764 Kč
+ další
Kód: PDMVNRC04SERM1
PDMRAKBRERM43SERM1 01
od 878 Kč bez DPH
od 1 062 Kč
Kód: PDMGOKBRERM65SERM1
PDLP03RP27 01
od 1 312 Kč bez DPH
od 1 588 Kč
Kód: PDLP03RP27
SPL4F01TN06CQ4834T L 01
od 6 596 Kč bez DPH
od 7 981 Kč
Kód: SPL4F01TN06CQ4834T-L
SPM4FBRRN03CQ4834N L 01
od 6 894 Kč bez DPH
od 8 342 Kč
Kód: SPM4FBRRN03CQ4834N-L

Vintage lustry jsou oblíbeným prvkem interiérového osvětlení. Jejich propracovaný design v vintage stylu je dnes stále oblíbenější. Současní designéři se inspirovali v historii a přináší na trh unikátní produkty dokonalých tvarů, designu z ušlechtilých materiálů. Výsledkem jsou vintage lustry, které se hodí pro dekorativní osvětlení v interiéru nebo venkovních prostorech. Lustry vintage stylu vhodné k osazení žárovky. Ta dotváří jedinečný vzhled. Rozviňte svou fantazii a vyzkoušejte naše vintage závěsná svítidla svítidla jedinečného vzhledu.

#ShowMore#

Jak vybrat závěsné vintage lustry?

Vintage lustry k zavěšení spadají do kategorie stropního osvětlení. Je tedy možné využít jejich vintage design pro stejné potřeby jako běžné stropní lustry. Design vintage lustrů zaujme široké publikum. Samozřejmostí je také kvalitní tovární zpracování a použití materiálu jako kov, porcelán nebo keramika.

Pro jaký druh osvětlení se stropní vintage lustry hodí?

Vintage lustry jsou vhodné pro účely hlavního nebo dekorativního osvětlení. Výběr vhodného svítidla do vybraného prostoru záleží na mnoha faktorech. Lze však obecně říci že stropní závěsná svítidla vintage vzhledu jsou vhodná pro hlavní nebo dekorativní osvětlení jako:

  • vintage lustry do obýváku
  • vintage lustry do ložnice
  • vintage lustry do kuchyně

Dále mohou mít také široké využití v komerčních provozech jako jsou bary, restaurace, kavárny a další. Cílem stropního vintage osvětlení je pozvednout celkový design a užitný komfort prostor, ve kterých jsou umístěna.

Jaké jsou technické parametry pro vintage závěsná světla?

Lustry vintage vzhledu se připojují pomocí stropní krytky k elektrickému vývodu. Pro větší flexibilitu zapojení případně využijte vintage lustry do zásuvky. V naší nabídce naleznete jak vintage lustry interiérové tak venkovní se zvýšenou třídou krytí IP. Venkovní vintage lustry odolají všem běžným povětrnostním podmínkám.

Jaké jsou použité materiály a barvy pro stropní vintage lustry?

Stropní lustry vintage nabízíme v mnoha provedeních. Samozřejmostí jsou kovové, porcelánové nebo keramická stropní svítidla. Povrchová úprava může být buď lesklá, matná nebo třeba také ve formě kartáčovaného kovu. Nabídka barevných provedení vintage lustru s kabelem a rozetou je rovněž pestrá. Od klasické černé, bílé po pastelové barvy nebo barvy kovu jako měď, mosaz nebo titan.

Jaké příslušenství je možné zakoupit?

Pro stropní lustry vintage stylu nabízíme žárovky E14 nebo E27 rozmanitých velikostí, designu, tvaru a funkcí. Stačí si jen vybrat. Pokud chcete vybraná svítidla dále vylepšit nabízíme celou řadu komponent pro výrobu osvětlení, ze které si jistě vyberete.

Jedinečnost kterou přináší vintage lustry

Stropní vintage lustry k zavěšení jsou produkcí italských mistrů světla. Kvalita kolekce vintage osvětlení je mimořádná. Materiály při sestavování svítidle prošly důkladnou selekcí. Najděte našim jedinečným svítidlům prostor také ve vašem projektu.