Závěsné bodové lustry

Závěsné bodové lustry jsou speciálním typem svítidel, který zdůrazňuje prostorovou estetiku. Bodové lustry a bodovky k zavěšení jsou symbolem stylové elegance a vkusu, který umožňuje zaměřit světlo na konkrétní objekty, architektonické prvky nebo dekorativní prvky v prostoru.

bodova-svetlabodove-svetlobodovkybodove-osvetleni

Bodové lustry k zavěšení nabízí při výběru mnoho parametrů, které je třeba zvážit. Patří mezi ně například požadovaný výkon osvětlení nebo vzhled a osvětlovací parametry úzkého bodového světla. Další důležité faktory jsou energetická účinnost, životnost a snadná údržba svítidla.

#showmore#

Jaké výhody oproti běžným svítidlům nabízí závěsné bodové lustry?

Závěsné bodovky jsou praktickou volbou pro cílené osvětlení a přispívají k vytvoření příjemné a funkční atmosféry v různých typech prostorů. Mezi jejich hlavní výhody patří:

  • Atmosférické osvětlení - Díky úzkému kuželu světla závěsné bodové lustry umožňují vytvoření různých atmosférických efektů.
  • Kompaktní rozměry - Závěsné bodovky se snadno začlení do různých interiérů a mohou přispět k modernímu a elegantnímu vzhledu prostoru.

Pro jaké místnosti jsou závěsné bodové lustry vhodné?

Účel a potřeby použití závěsných bodovek vždy záleží na individuálních potřebách, vkusu a požadavcích každého jednotlivého prostoru nebo projektu osvětlení. Můžeme však poskytnout pro správný výběr závěsných bodovek určitá doporučení.

Závěsná bodová svítidla rozdělujeme mimo jiné na jednotlivá bodová svítidla nebo cele sestavy bodových lustrů. Dle svých charakteristických vlastností využíváme závěsná světla do interiéru především jako:

  • Bodové lustry nad konferenční stolek
  • Bodové lustry nad jídelní stůl
  • Bodové lustry do restaurace
  • Bodové lustry nad barový pult
  • Bodové lustry nad noční stolek

Závěsné bodové lustry je také možné kombinovat různé druhy svítidel a osvětlovacích technik pro dosažení požadovaného osvětlení a atmosféry.

6 položek celkem