Závěsná LED lišta pro stropní svítidlo KLUŚ PIKO-DUO
Kód: A00022A_1 A00022A_2 A00022A_3 A00022A07_1 A00022A07_2 A00022A07_3 A00022L10_1 A00022L10_2 A00022L10_3 Zvolte variantuDetailní popis produktu
LED lišta pro stropní svítidlo KLUŚ PIKO-DUO je určena pro malosériovou výrobu a profesionální realizaci lineárního osvětlení LED pásky s možností závěsné montáže pomocí ocelových lanek nebo nerezových kovových prutů. Konstrukční řešení umožňuje instalaci až dvou LED pásků se směrováním světelného toku do stran, což umožňuje vytvořit požadovaný světelný efekt při zachování kompaktních a minimalistických rozměrů svítidla. Precizní technické zpracování v kombinaci s celosvětově uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové světelné vlastnosti, vysokou účinnost a dlouhou životnost osvětlovacího systému.
Důležité prodejní informace
Předmětem objednání a dodání zboží je pouze závěsná LED lišta PIKO-DUO ve vybrané délce a povrchové úpravě / barvě. ALU lišta sama o sobě netvoří plnohodnotné svítidlo. Doporučujeme dokoupit také #tablink#difuzory#Difuzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážní komponenty##, které zajistí perfektní funkčnost a vzhled vašeho osvětlení.
- Povrchová úprava / barva: Stříbrná - (anodizovaná - eloxovaná) | Černá - (anodizovaná - eloxovaná) | Bílá - (lakovaná RAL9010)
- Délka / rozměr: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potřebujete lištu upravit na přesný rozměr? Využijte službu #tablink#sluzby#zkrácení LED profilových lišt na míru podle zadaných rozměrů##. Máte vlastní představu o ideálním svítidle? Využijte naši nabídku #tablink#sluzby#zakázková výroba svítidel z LED profilových lišt a příslušenství##. Sestavíme osvětlení přesně podle vašich požadavků, s profesionálním zpracováním a precizním výsledkem.
#text_banner#
Jaké doporučené způsoby využití nabízí závěsná lišta pro LED pásky PIKO-DUO?
Hledáte-li způsob jak vyrobit lineární svítidlo osazené LED pásky se dvěma směry svícení, hliníková lišta PIKO-DUO je ideální volbou. Technicky zdatným uživatelům a profesionálům možnost navrhovat polygonální svítidla s možností:
- Zavěšení a svěšení ze stropu nebo stěny - lištu lze instalovat jako závěsné svítidlo s možností orientace v horizontálním i vertikálním směru. Zavěšení je realizováno pomocí ocelových lanek nebo nerezových kovových prutů, které umožňují přesné nastavení výšky a polohy svítidla.
Jaké důležité technické vlastnosti nabízí závěsná lišta na LED pásky PIKO-DUO?
ALU LED lišta PIKO-DUO k závěsné montáži je vyrobena z kvalitní hliníkového slitiny a navržen s důrazem na funkční a technicky promyšlený design. Poskytuje vysokou pevnost, efektivní odvod tepla a vzhledem k rozměrům a provedení produktu. Níže uvádíme jeho klíčové technické vlastnosti:
- Minimalistický design a vysoce kompaktní rozměry řadí tento produkt mezi nejmenší na trhu.
- Možnost individuální úpravy tvaru formou ohnutí nebo prohnutí - vše této službě se dočtete v článku.
- Minimální vnitřní poloměr s difuzorem uvnitř ohybu 200mm.
- Minimální vnější poloměr s difuzorem vně ohybu 200mm.
- Minimální poloměr v rovině svícení 250mm.
- Dvě volitelné polohy pro umístění LED pásku umožňují flexibilní konfiguraci svítidla. Toto řešení poskytuje větší variabilitu při návrhu světelného konceptu a umožňuje přizpůsobit charakter osvětlení konkrétním požadavkům prostoru.
- Možnost osazení kolejnice ZM příslušenstvím rozšiřuje funkčnost světleného systému:
- Spojky - zajišťují pevné a přesné propojení, stabilitu konstrukce a usnadňují montáž delších světelných systémů.
- Závěsné systémy / úchytky / pružiny - umožňují variabilní způsoby uchycení a rozšiřují možnosti instalace.
- Možnost využití systému KLUŚ CLICK - při použití kompatibilní montážní vložky lze LED pásky (řady 8K) instalovat jednoduchým zacvaknutím bez nutnosti lepení. Tento systém umožňuje rychlou montáž i demontáž LED pásku, snadný servis a čistou instalaci bez použití nástrojů či lepidel.
- Kompletní svítidlo sestavené z originálních komponent a příslušenství dosahuje stupně krytí IP20.
- Pro dosažení voděodolného provedení IP65 je nutné zvolit vhodný LED pásek a během instalace správně utěsnit difuzor v určených montážních místech pomocí transparentního silikonu. Ten se aplikuje po stranách dna lišty a na křidélka difuzoru. Doporučuje se nanést takové množství silikonu, aby byl jemně vytlačen podél hran difuzoru. Přebytečný silikon je třeba odstranit a nechat řádně zaschnout.
- Rozsáhlá nabídka prémiového montážního příslušenství pro špičkovou kvalitu, spolehlivost, dlouhou životnost a mimořádné světelné parametry svítidel.
- Dostupnost EULUMDAT pro výpočet umělého osvětlení.
Pro jaké LED pásky je hliníková lišta k zavěšení PIKO-DUO vhodná?
Správný výběr světelného zdroje z kategorie LED pásky včetně dodržení konstrukčních doporučení jsou zásadní aspekty pro kvalitu a dlouhou životnost osvětlení. Pro produkt PIKO-DUO platí následující doporučení:
- Pro montážní prostory 2x 7,6mm v liště PIKO-DUO doporučujeme instalovat 2x LED pásku o šířce max. 7mm | Pro souvislou světelnou linii bez viditelného bodování diod LED pásku doporučujeme >120 LED/1 běžný metr (tento parametr ovlivňuje výběr kompatibilního difuzoru).
- Aby bylo chlazení vybraných svítících pásků efektivní, doporučujeme nepřekračovat celkový příkon vyráběného svítidla: 20W / 1 běžný metr (tato hodnota se může lišit v závislosti na podmínkách použití hliníkové lišty PIKO-DUO).
- Vhodné a kompatibilní produkty z naší nabídky naleznete na záložce #tablink#led-pasky#doporučené LED pásky##.
Jaké jsou základní pokyny pro montáž závěsné LED lišty PIKO-DUO?
Výroba svěšeného osvětlení pomocí LED lišty PIKO-DUO vyžaduje odpovídající zkušenosti a montážní nebo dílenské vybavení. Přiložené #tablink#videa#produktové video## představuje doporučený montážní postup pro sestavení svítidla. Dovolujeme si přidat také několik obecných nebo specifických montážních podmětů:
- Záslepky se nasazují na lištu z boku. Vybraný difuzor se do lišty vtlačí a vmáčkne z čelní strany.
- Kompletní sortiment příslušenství naleznete na záložkách v #souv#souvisejícím zboží##.
Technický výkres
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | profil na 2 a více LED pásků |
| barva: | stříbrná, bílá, černá |
| tvar řezu profilu / lišty: | obdélníkový |
| umístění: | na strop |
| typ montáže: | zavěsná |
| účel osvětlení: | hlavní, dekorativní |
| směr svícení: | přímé osvětlení, svícení do dvou stran |
| šířka profilu: | 0 - 27 mm |
| specifické funkce: | možnost ohýbání, možnost kroucení |
| počet LED pásků: | až 2 |
| možné IP svítidla: | IP65 |
| spojování profilů: | ZM - malý zámek |
| zavěšení profilu: | ZM - malý zámek |
| prostředí: | vnitřní (interiér), venkovní |
| délka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| sku kód: | A00022A |
| výška: | 15 mm |
| šířka: | 14,2 mm |
| tolerance délky: | ±1% |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
