12V - LED zdroje - zásuvkové

Zásuvkový zdroj 12V je nejsnazší cestou k napájení LED pásku. Připojuje se přímo do zásuvky 230V. Zásuvkový zdroj 12v slouží spíše pro rychlé připojení a rozsvícení LED pásku. Neslouží pro trvalé instalace LED osvětlení. Počet provozních hodin těchto zdrojů je nižší.    

2 položek celkem
POSC
Novinka
140 Kč bez DPH
170 Kč
Kód: POSC12200A-H
POSC
Novinka
202 Kč bez DPH
244 Kč
Kód: POSC12300A-H

Jaké 12V zásuvkové zdroje najdete v nabídce?

Zásuvkové trafo k LED pásku je zalité v plastovém krytu. Připomíná například nabíječku na notebook. Trafo pro LED pásek splňuje třídu krytí IP44. Pro použití v interiéru je zcela bezpečné. Zásuvkový adaptér na led pásky je dostupný pro stejnosměrné napětí 12V. Zdroj 12V je vhodný spíše instalace osvětlení menšího rozsahu. Zásuvkové trafo k LED pásku je chlazeno pasivně, cirkulujícím vzduchem. Díky tomu je jeho provoz zcela tichý. Všechny zásuvkové LED zdroje 12V z naší nabídky jsou vybaveny pojistkou proti přehřátí, přetížení a zkratu. 12V zdroje se dnes již staly běžnou součástí projektů osvětlení.

Proč je zdroj do zásuvky 12V tak důležitý?

Zásuvkový zdroj 12V pro LED pásek je měnič napětí, kdy na vstupu je napájen střídavým napětím 230V a na výstupu je potřebných 12V pro napájení LED pásků. Bez LED trafa se při instalacích LED osvětlení neobejdete. LED pásky s trafem k sobě musí být sladěny nejen způsobem napájení, ale také výkonem.

Jaké příslušenství je možné pro zásuvkový LED zdroj 12V dokoupit?

Především se jedná o sortiment elektromateriálu. Jako jsou napájecí kabely 12V / 24v a konektory.