LED profil pro stropní svítidlo KLUŚ 4050-W
Kód: A18051A_1 A18051A_2 A18051A_3 18051L9005_1 18051L9005_2 Zvolte variantuDetailní popis produktu
LED profil pro stropní svítidlo KLUŚ 4050-W je určen pro malosériovou výrobu a profesionální realizaci lineárního osvětlení LED pásky s možností závěsné či přisazené montáže. Konstrukční řešení složené ze dvou hliníkových výlisků umožňuje oddělení nosné a funkční části, což výrazně usnadňuje montáž i manipulaci při instalaci. Zároveň zvyšuje flexibilitu použití, protože umožňuje snadné přizpůsobení konfigurace svítidla konkrétním požadavkům projektu. Možnost paralelní instalace až tří LED pásků napomáhá dosažení vysokého světelného výkonu i v rozsáhlejších projektech osvětlení. Precizní technické zpracování v kombinaci s celosvětově uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové světelné vlastnosti, vysokou účinnost a dlouhou životnost osvětlovacího systému.
Důležité prodejní informace
Předmětem objednání a dodání zboží je pouze stropní LED profil 4050-W ve vybrané délce a povrchové úpravě / barvě. ALU profil sám o sobě netvoří plnohodnotné svítidlo. Doporučujeme dokoupit také #tablink#difuzory#Difuzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážní komponenty##, které zajistí perfektní funkčnost a vzhled vašeho osvětlení.
- Povrchová úprava / barva: Stříbrná - (anodizovaná - eloxovaná)
- Délka / rozměr: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
- Nezapomeňte na doplňkový sortiment: pro spojení obou hliníkových výlisků je nezbytné objednat montážní #tablink#nezapomente#pružiny BLOK##, které zajišťují pevné a bezpečné spojení celého systému a také fixační #tablink#nezapomente#šroub DIN##.
- Doporučený počet montážních prvků: pro 1 běžný metr - pružiny BLOK 4ks / šroub DIN 2ks | pro 2 běžné metry - pružiny BLOK 8ks / šroub DIN 3ks | pro 3 běžné metry - pružiny BLOK 10ks / šroub DIN 4ks.
Potřebujete profil upravit na přesný rozměr? Využijte službu #tablink#sluzby#zkrácení LED profilových lišt na míru podle zadaných rozměrů##. Máte vlastní představu o ideálním svítidle? Využijte naši nabídku #tablink#sluzby#zakázková výroba svítidel z LED profilových lišt a příslušenství##. Sestavíme osvětlení přesně podle vašich požadavků, s profesionálním zpracováním a precizním výsledkem.
#text_banner#
Jaké doporučené způsoby využití nabízí stropní profil pro LED pásky 4050-W?
Hledáte-li způsob jak vyrobit lineární svítidlo osazené LED pásky pro stropní neb nástěnné osvětlení, hliníkový profil 4050-W je ideální volbou. Technicky zdatným uživatelům a profesionálům možnost navrhovat liniová svítidla s možností:
- Přisazení k povrchu - profil je možné instalovat přímým přisazením k podkladu, a to v horizontálním i vertikálním směru.
- Zavěšení a svěšení ze stropu nebo stěny - profil lze instalovat jako závěsné svítidlo s možností orientace v horizontálním směru. Zavěšení je realizováno pomocí ocelových lanek nebo nerezových kovových prutů, které umožňují přesné nastavení výšky a polohy svítidla.
Jaké důležité technické vlastnosti nabízí stropní profil na LED pásky 4050-W?
ALU LED profil 4050-W k přisazené nebo závěsné montáži je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny a navržen s důrazem na funkční a technicky promyšlený design. Poskytuje vysokou pevnost, efektivní odvod tepla a vzhledem k rozměrům a provedení produktu. Níže uvádíme jeho klíčové technické vlastnosti:
- Dvoudílná ALU konstrukce odděluje nosnou a funkční část profilu, čímž výrazně usnadňuje montáž, manipulaci při instalaci i případný následný servis svítidla.
- Komora / prostor mezi oběma ALU výlisky pro skryté vedení napájecích kabelů a umístění napájecího zdroje nebo řídicí elektroniky svítidla. Toto řešení přispívá k čistému vnějšímu vzhledu, usnadňuje organizaci komponent a zároveň zlepšuje servisní přístup k elektrickým částem svítidla.
- Možnost využití vysoce účinných proudových modulů s účinností až 190 lm/W a podáním barev CRI > 90, které jsou dostupné na vyžádání.
- Možnost instalace spojky pro profily ZM - umožňuje pevné a přesné spojení, zajišťuje stabilitu konstrukce a usnadňuje montáž delších světelných systémů.
- Kompletní svítidlo sestavené z originálních komponent a příslušenství dosahuje stupně krytí IP20.
- Rozsáhlá nabídka prémiového montážního příslušenství pro špičkovou kvalitu, spolehlivost, dlouhou životnost a mimořádné světelné parametry svítidel.
- Dostupnost EULUMDAT pro výpočet umělého osvětlení.
Pro jaké LED pásky je hliníkový stropní profil 4050-W vhodný?
Správný výběr světelného zdroje z kategorie LED pásky včetně dodržení konstrukčních doporučení jsou zásadní aspekty pro kvalitu a dlouhou životnost osvětlení. Pro produkt 4050-W platí následující doporučení:
- Pro montážní prostor 37mm v profilu 4050-W doporučujeme instalovat 3x LED pásku o šířce max. 10mm | Pro souvislou světelnou linii bez viditelného bodování diod LED pásku doporučujeme >96 LED/1 běžný metr (tento parametr ovlivňuje výběr kompatibilního difuzoru).
- Aby bylo chlazení vybraných svítících pásků efektivní, doporučujeme nepřekračovat celkový příkon vyráběného svítidla: 48W / 1 běžný metr (tato hodnota se může lišit v závislosti na podmínkách použití hliníkového profilu 4050-W).
- Vhodné a kompatibilní produkty z naší nabídky naleznete na záložce #tablink#led-pasky#doporučené LED pásky##.
Jaké jsou základní pokyny pro montáž stropního LED profilu 4050-W?
Výroba stropního osvětlení pomocí LED profilu 4050-W vyžaduje odpovídající zkušenosti a montážní nebo dílenské vybavení. Přiložené #tablink#videa#produktové video## představuje ilustraci sestavení a použití profilu. Dovolujeme si přidat také několik obecných nebo specifických montážních podmětů:
- Záslepky se nasazují na profil z boku. Vybraný difuzor se do profilu vtlačí a vmáčkne z čelní strany.
- Kompletní sortiment příslušenství naleznete na záložkách v #souv#souvisejícím zboží##.
Technický výkres
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | profil na 2 a více LED pásků |
| barva: | stříbrná, černá |
| tvar řezu profilu / lišty: | obdélníkový |
| umístění: | na strop |
| typ montáže: | povrchová, zavěsná |
| účel osvětlení: | hlavní |
| směr svícení: | přímé osvětlení |
| šířka profilu: | 28 mm - 56 mm |
| specifické funkce: | s prostorem pro LED zdroj, s prostorem pro kabeláž |
| počet LED pásků: | až 2 |
| možné IP svítidla: | IP20 |
| spojování profilů: | ZM - malý zámek |
| zavěšení profilu: | ZM - malý zámek |
| montážní systém: | ZM |
| prostředí: | vnitřní (interiér) |
| délka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| sku kód: | 18051L9005 |
| výška: | 69,7 mm |
| šířka: | 40 mm |
| tolerance délky: | ±1% |
video
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
