Betonové lustry

Betonové lustry jsou oblíbenou součástí interiérového osvětlení již mnoho desítek let. Stropní světla a závěsné lampy vyrobené z cementové směsi přináší do interiéru nezaměnitelný styl a charakter. Komponenty betonových závěsných svítidel vynikají mimořádně kvalitním zpracováním a materiály, které prošly důkladnou selekcí. Betonové lustry nabízí dokonalou eleganci v rozmanitých povrchových úpravách. Rovněž nabídka barev a kombinací materiálů je velmi pestrá. V nabídce naleznete betonové lustry v matných barvách a minimalistickém stylu.

#ShowMore#

Jaké betonové lustry naleznete v naší nabídce?

Lustry vyrobené z cementové směsi dále rozdělujeme dle zvoleného materiálu a povrchové úpravy na:

  • cementové lustry
  • betonové lustry

Všechny cementové a betonové lustry z naší nabídky jsou vyrobeny s maximálním důrazem na kvalitu zpracování. Jsou dílem Italských mistrů světla, proto je jejich design působivý a jedinečný.

Pro jaký druh osvětlení se betonové lustry hodí?

Betonové lustry jsou skvělou volbou pro hlavní nebo dekorativní osvětlení. Výběr vhodného svítidla do vybraného prostoru záleží na mnoha faktorech. Lze však obecně říci že betonové lustry jsou vhodné pro:

  • osvětlení chodby
  • osvětlení schodiště
  • osvětlení kuchyně
  • osvětlení jídelního stolu
  • osvětlení obývacího pokoje

Dále mohou mít také široké využití v komerčních provozech jako jsou bary, restaurace, kavárny a další. Účelem betonových svítidel je také pozvednout celkový design a užitný komfort prostor, ve kterých jsou umístěna.

Zajímá vás jak zapojit lustr na lanku?

Betonové lustry na lanku stejně jako mnoho dalších závěsných svítidel umožňují úpravu polohy svěšení lustru. Úprava polohy svěšení lustru se provádí ve stropní rozetě. Na stejném místě připojujeme rovněž betonové lustry k elektrickému kabelu.

2 položek celkem
SPM3R20106RM04 01
od 2 083 Kč bez DPH
od 2 520 Kč
+ další
Kód: SPM3R20106RM04
SPM2TISERC37DCSPAC 01
od 2 721 Kč bez DPH
od 3 292 Kč
Kód: SPM2TISERD22DCSPAC