11 položek celkem
Keramický lustr E27 Materia Industriale
od 2 315 Kč bez DPH
od 2 801 Kč
Kód: PDMRAERM43EKPSBIAN
PDMRAERM43EKPCBIAN 01
od 1 774 Kč bez DPH
od 2 146 Kč
Kód: PDMRAERM43EKPCBIAN
SPC016RM01 01
od 7 102 Kč bez DPH
od 8 594 Kč
Kód: SPC136RM04
SPM6FVNTC23CR404060N L 01
od 6 150 Kč bez DPH
od 7 442 Kč
+ další
Kód: SPM6FVNTC23CR404060N-L

Keramické lustry jsou oblíbenou součástí interiérového osvětlení již mnoho desítek let. Stropní světla a závěsné lampy vyrobené z jílové směsi přináší do interiéru nezaměnitelný styl a charakter. Jíl je ušlechtilý materiál, který při výrobě vyžaduje dlouhé a pomalé zpracování formou vypalování. Proces výroby keramického lustru je kompletně ruční prací, která vzniká v toskánských řemeslných dílnách na jihu Itálie. Komponenty keramických závěsných svítidel vynikají mimořádně kvalitním zpracováním a materiály, které prošly důkladnou selekcí. Keramické lustry nabízí dokonalou eleganci v rozmanitých povrchových úpravách. Rovněž nabídka barev a kombinací materiálů je velmi pestrá. V nabídce naleznete keramické lustry v matných i lesklých pastelových barvách.

#ShowMore#

Jaké keramické lustry naleznete v naší nabídce?

Lustry vyrobené z jílové směsi dále rozdělujeme dle zvoleného materiálu a povrchové úpravy na:

  • venkovské lustry
  • lustry na chalupu

Všechny keramické lustry z naší nabídky jsou vyrobeny s maximálním důrazem na kvalitu zpracování. Jsou dílem Italských mistrů světla, proto je jejich design působivý a jedinečný.

Pro jaký druh osvětlení se keramické lustry hodí?

Keramické lustry jsou skvělou volbou pro hlavní nebo dekorativní osvětlení. Výběr vhodného svítidla do vybraného prostoru záleží na mnoha faktorech. Lze však obecně říci že keramické lustry jsou vhodné pro:

  • osvětlení chodby
  • osvětlení schodiště
  • osvětlení kuchyně
  • osvětlení jídelního stolu
  • osvětlení obývacího pokoje

Dále mohou mít také široké využití v komerčních provozech jako jsou bary, restaurace, kavárny a další. Účelem keramických svítidel je také pozvednout celkový design a užitný komfort prostor, ve kterých jsou umístěna.

Zajímá vás jak zapojit lustr na lanku?

Keramické lustry na lanku stejně jako mnoho dalších závěsných svítidel umožňují úpravu polohy svěšení lustru. Úprava polohy svěšení lustru se provádí ve stropní rozetě. Na stejném místě připojujeme rovněž keramické lustry k elektrickému kabelu.