Dřevěný lustr E27 Cone do kolejnicového systému 3F | 230V
Kód: PDMVBORC01PAL02-TRACK PDMVBORC01PAL02-TRACK-L PDMVNRC04PAL02-TRACK PDMVNRC04PAL02-TRACK-L PDMOTSRC04PAL02-TRACK PDMOTSRC04PAL02-TRACK-L Zvolte variantuDetailní popis produktu
#DIY-start# #DYI-components-start#-
bílá
- Světelné systémy: 3F adapter for track lighting, Povrchová úprava: bílá
- Elektrické kabely na světla: Bílý látkový kabel 2x0,75mm CottonMatt RC01 | matný,
- Objímky na žárovky: Kovová E27 objímka se závitem pro stínidlo Metalicas, Barva: matná bílá
- Stínidla na světla: Dřevěné stínítko na světlo Cone XS | Ø15cm,
- LED žárovky: Čirá stmívatelná E27 LED žárovka ST64 BeBulbs-T | 7W | CRI80, Barevna teplota kelviny: 2700 K
-
černá
- Světelné systémy: 3F adapter for track lighting, Povrchová úprava: černá
- Elektrické kabely na světla: Černý látkový kabel 2x0,75mm CottonMatt RC04 | matný,
- Objímky na žárovky: Kovová E27 objímka se závitem pro stínidlo Metalicas, Barva: černá
- Stínidla na světla: Dřevěné stínítko na světlo Cone XS | Ø15cm,
- LED žárovky: Čirá stmívatelná E27 LED žárovka ST64 BeBulbs-T | 7W | CRI80, Barevna teplota kelviny: 2700 K
-
kartáčovaný bronz
- Světelné systémy: 3F adapter for track lighting, Povrchová úprava: černá
- Elektrické kabely na světla: Černý látkový kabel 2x0,75mm CottonMatt RC04 | matný,
- Objímky na žárovky: Kovová E27 objímka se závitem pro stínidlo Metalicas, Barva: kartáčovaný bronz
- Stínidla na světla: Dřevěné stínítko na světlo Cone XS | Ø15cm,
- LED žárovky: Čirá stmívatelná E27 LED žárovka ST64 BeBulbs-T | 7W | CRI80, Barevna teplota kelviny: 2700 K
Technický výkres
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Světla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| značka: | Creative Cables - Official Retail Partner |
| napájecí napětí: | AC | 230 V |
| třída krytí: | IP20 - interiérový (bez krytí) |
| dominantní barva: | černá, bílá, hnědá |
| upřesnění dominantní barvy: | barva bronzu |
| možnost stmívání: | ne |
| systém osvětlení: | Global Track |
| doporučené použití: | do obýváku, do chodby, do ložnice, do kanceláře |
| dominantní materiálová skladba: | kov |
| typ svítidla: | lustr |
| využitelnost v prostředí: | vnitřní (interiér) |
| vyzařovaný úhel světla: | nad 40° (široký) |
| způsob montáže: | přisazením k povrchu |
| způsob napájení: | na kabelový přívod 230V |
| CRI index: | CRI≥80 |
| druh svítidla: | kolejnicové |
| vstupní napětí: | 230V AC |
| krytí: | IP20 |
| maximální příkon: | 53 W |
| materiál: | dřevo, kov |
| úhel svitu: | 45° |
| objímka: | E27 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Mosaic S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Lungo Dora P. Colletta n.113/9 - 10153 Torino (TO) |
| E-mail : | info@mosaicluce.com |
