Plastová záslepka pro LED profilové lišty KLUŚ JAZ-DUO-W | DC 12V/24V
Kód: C28225C02PDetailní popis produktu
Plastová záslepka s možností napájení DC 12V/24V pro LED profilové lišty JAZ-DUO-W je součástí uceleného, technicky sladěného systému navrženého pro malosériovou výrobu svítidel. Zajišťuje elegantní zakončení svítidel a zároveň chrání jejich vnitřní elektroniku před prachem, vlhkostí a mechanickým poškozením. Díky preciznímu technickému zpracování a mezinárodně uznávané produktové kvalitě KLUŚ je zajištěna dlouhá životnost celého osvětlovacího systému.
Důležité prodejní informace
Předmětem objednání a dodání zboží je výhradně 1 ks záslepky JAZ-DUO-W ve vybrané povrchové úpravě / barvě. Pro kompletní zakončení svítidla doporučujeme objednat minimálně 2 ks záslepek. Koncovka je určena k integraci do sestav, kde ve spojení s kompatibilními #tablink#profily#LED profilovými lištami## zajišťuje požadované vlastnosti, mechanickou odolnost a profesionální vzhled výsledného svítidla.
- Povrchová úprava / barva: Šedá - RAL7035
Možnosti napájení světelného zdroje a elektroniky pomocí DC 12V/24V
Možnost napájení je volitelná a závisí na konkrétním způsobu použití, můžete ji využít či nemusíte. Jedna záslepka slouží pro vedení jednopólového napájení (+ nebo −). Pro napájení světelného zdroje i elektroniky uvnitř svítidla jsou tedy potřeba minimálně 2 ks. Při využití kompatibilních #tablink#montaz#ocelových lanek či prutů## lze v některých případech zcela eliminovat viditelný napájecí kabel, čímž se výrazně zvyšuje estetická úroveň svítidla.
- Parametry napájení: dvoupólové DC 12/24 V | max. teplota 60 °C | max. proud 7A | úbytek napětí 0,05 V
#text_banner#
Jaké důležité technické vlastnosti nabízí záslepka JAZ-DUO-W?
Koncovka pro LED profilové lišty s možností napájení JAZ-DUO-W byla vyvinuta a vyrobena s maximálním důrazem na technickou kvalitu, funkčnost a dlouhodobou spolehlivost v profesionálních osvětlovacích systémech. Níže uvádíme její klíčové funkční a technické vlastnosti.
Použití záslepky doporučujeme z těchto důvodů:
- Estetické zakončení - záslepka elegantně uzavírá konce vyráběného svítidla a dokonale doplňuje jeho celkový vzhled.
- Optimalizace světelného výkonu - eliminuje ostré stíny, nežádoucí odlesky, oslnění i prosvítání.
- Zvýšení třídy krytí IP a ochrana zdroje - záslepka přispívá k efektivnímu utěsnění svítidla proti vnikání vlhkosti, prachu a zároveň chrání vnitřní elektroniku před mechanickým poškozením. U voděodolných svítidel se během montáže i po jejím dokončení aplikuje do spoje mezi záslepkou, difuzorem a LED profilovou lištou transparentní silikonové těsnění. Tím se zajistí maximální úroveň ochrany a dlouhodobá spolehlivost celého osvětlovacího systému i v náročných provozních podmínkách.
Specifické vlastnosti:
- Pevné, spolehlivé uchycení pomocí šroubů zajišťuje dlouhodobou stabilitu a profesionální vzhled.
- Kvalitní zpracování zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému namáhání.
- Tvarově stálá i při zvýšené teplotě díky materiálu s nízkou tepelnou roztažností.
- UV stabilní provedení umožňuje bezpečné a dlouhodobé použití také ve venkovních instalacích bez rizika degradace materiálu.
Montáž
Montáž záslepky KLUS JAZ-DUO-W je velmi jednoduchá a intuitivní. Umožňuje rychlou instalaci bez potřeby speciálních nástrojů. Elektrické připojení napájecích vodičů však vyžaduje odbornou montáž s odpovídajícím vybavením a provádí se pájením. Níže naleznete několik užitečných informací k montáži:
- Zálepka se nasadí na hliníkovou LED profilovou lištu z boku.
- Uchycení koncovky formou vtlačení do hliníkové LED profilové lišty a zajištění dotažením šroubů pro pevné a stabilní uchycení.
Technický výkres
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Záslepky a koncovky pro LED profily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902280327578 |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ záslepky: | Plastové a kovové napájecí |
| sku kód: | C28225C02P |
| pracovní teplota: | do 60°C |
| maximální proudové zatížení: | 7A |
| úbytek napětí: | 0,05V |
| nosnost: | 10kg |
video
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
