MINI zaoblená LED lišta KLUŚ PIKO-O
Kód: A01167A_1 A01167A_2 A01167A_3 A01167A07_1 A01167A07_2 A01167A07_3 A01167L10OD_1 A01167L10OD_2 A01167L10OD_3 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Zaoblená hliníková LED lišta PIKO-O je určena pro malosériovou výrobu a profesionální realizaci osvětlení. Konstrukce lišty z vysoce kvalitní hliníkové slitiny je optimalizována pro instalaci jednoho LED pásku a umožňuje realizaci povrchového nebo závěsného osvětlení oblého tvaru i minimalistických rozměrů. Díky preciznímu technickému zpracování v kombinaci s celosvětově uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové světelné vlastnosti, vysokou účinnost a dlouhou životnost osvětlovacího systému.
Důležité prodejní informace
Předmětem objednání a dodání zboží je pouze zaoblená LED lišta PIKO-O ve vybrané délce a povrchové úpravě / barvě. ALU lišta sama o sobě netvoří plnohodnotné svítidlo. Doporučujeme dokoupit také #tablink#difuzory#Difuzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážní komponenty##, které zajistí perfektní funkčnost a vzhled vašeho osvětlení.
- Povrchová úprava / barva: Stříbrná - (anodizovaná - eloxovaná) | Černá - (anodizovaná - eloxovaná) | Bílá - (lakovaná RAL9010)
- Délka / rozměr: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potřebujete lištu upravit na přesný rozměr? Využijte službu #tablink#sluzby#zkrácení LED profilových lišt na míru podle zadaných rozměrů##. Máte vlastní představu o ideálním svítidle? Využijte naši nabídku #tablink#sluzby#zakázková výroba svítidel z LED profilových lišt a příslušenství##. Sestavíme osvětlení přesně podle vašich požadavků, s profesionálním zpracováním a precizním výsledkem.
#text_banner#
Jaké doporučené způsoby využití nabízí zaoblená lišta pro LED pásek PIKO-O?
Hledáte-li způsob jak vyrobit minimalistické osvětlení LED páskem, zaoblená lišta PIKO-O je ideální volbou. Nabízí profesionálům i technicky zdatným uživatelům flexibilitu při návrhu a konstrukci svítidel s možností:
- Přisazení k povrchu - lištu je možné instalovat přímým přisazením k podkladu, a to v horizontálním i vertikálním směru.
- Zavěšení a svěšení ze stropu nebo stěny - lištu lze instalovat jako závěsné svítidlo s možností orientace v horizontálním směru. Zavěšení je realizováno pomocí ocelových lanek nebo nerezových kovových prutů, které umožňují přesné nastavení výšky a polohy svítidla.
Jaké důležité technické vlastnosti nabízí zaoblená lišta na LED pásek PIKO-O?
Zaoblená ALU LED lišta pro povrchovou nebo závěsnou montáž PIKO-O je vyrobena z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, která poskytuje vysokou pevnost, efektivní odvod tepla a mechanickou odolnost. Minimalistický, modulární design umožňuje flexibilní a inovativní řešení individuálních instalací osvětlení LED páskem. Níže uvádíme její klíčové technické vlastnosti:
- Minimalistický design a vysoce kompaktní rozměry řadí tento produkt mezi nejmenší na trhu.
- Unikátní možnost směrového nastavení světelného toku pootočením lišty v úchytných i závěsných systémech přispívá k vyšší variabilitě osvětlení.
- Možnost individuální úpravy tvaru formou prohnutí ohnutí nebo prohnutí - vše této službě se dočtete v článku.
- Minimální vnitřní poloměr s difuzorem uvnitř ohybu 1000mm.
- Minimální vnější poloměr s difuzorem vně ohybu 150mm.
- Kompletní svítidlo sestavené z originálních komponent a příslušenství dosahuje stupně krytí IP20.
- Rozsáhlá nabídka prémiového montážního příslušenství pro špičkovou kvalitu, spolehlivost, dlouhou životnost a mimořádné světelné parametry svítidel.
- Dostupnost ELUMDAT pro výpočet umělého osvětlení.
Pro jaké LED pásky je zaoblená zaoblená lišta PIKO-O vhodná?
Správný výběr světelného zdroje z kategorie LED pásky včetně dodržení konstrukčních doporučení jsou zásadní aspekty pro kvalitu a dlouhou životnost osvětlení. Pro produkt PIKO-O platí následující doporučení:
- Pro montážní prostor 6 mm v liště PIKO-O doporučujeme instalovat 1x LED pásku o šířce max. 6mm | Pro souvislou světelnou linii bez viditelného bodování diod LED pásku doporučujeme >180 LED/1 běžný metr (tento parametr ovlivňuje výběr kompatibilního difuzoru).
- Pro efektivní chlazení vybraného svítícího pásku doporučujeme nepřekračovat celkový příkon svítidla: 9,6W / 1 běžný metr (tato hodnota se může lišit v závislosti na podmínkách použití hliníkové lišty PIKO-O).
- Vhodné a kompatibilní produkty z naší nabídky naleznete na záložce #tablink#led-pasky#doporučené LED pásky##.
Jaké jsou základní pokyny pro montáž zápustné LED lišty PIKO-O?
Instalace hliníkové LED lišty PIKO-O vyžaduje odborné zkušenosti a vhodné montážní či dílenské vybavení. Přiložené #tablink#videa#montážní video## představuje ilustraci použití LED lišty pro osvětlení interiéru. Přinášíme také několik obecných i specifických doporučení:
- Záslepky se nasazují na lištu z boku. Vybraný difuzor se do profilu vtlačí a vmáčkne z čelní strany.
- Kompletní sortiment příslušenství naleznete na záložkách v #souv#souvisejícím zboží##.
Technický výkres
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | lišta na 1 LED pásek |
| barva: | stříbrná, bílá, černá |
| tvar řezu profilu / lišty: | kulatý |
| umístění: | na strop, na stěnu |
| typ montáže: | povrchová, zavěsná |
| účel osvětlení: | dekorativní |
| směr svícení: | přímé osvětlení |
| šířka profilu: | 0 - 27 mm |
| specifické funkce: | možnost ohýbání |
| počet LED pásků: | 1 |
| možné IP svítidla: | IP20 |
| zavěšení profilu: | úchytkou |
| prostředí: | vnitřní (interiér) |
| délka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| sku kód: | A01167A |
| výška: | 10,5 mm |
| šířka: | 10,5 mm |
| tolerance délky: | ±1% |
video
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
