Plastová záslepka pro LED profilové lišty KLUŚ PDS-4-PLUS | DC 12V/24V
Kód: C28257C02P C28257C07P C28257C10P Zvolte variantuDetailní popis produktu
Plastová záslepka s možností napájení DC 12V/24V pro LED profilové lišty PDS-4-PLUS je součástí uceleného, technicky sladěného systému navrženého pro malosériovou výrobu svítidel. Zajišťuje elegantní zakončení svítidel a zároveň chrání jejich vnitřní elektroniku před prachem, vlhkostí a mechanickým poškozením. Díky preciznímu technickému zpracování a mezinárodně uznávané produktové kvalitě KLUŚ je zajištěna dlouhá životnost celého osvětlovacího systému.
Důležité prodejní informace
Předmětem objednání a dodání zboží je výhradně 1 ks záslepky PDS-4-PLUS ve vybrané povrchové úpravě / barvě. Pro kompletní zakončení svítidla doporučujeme objednat minimálně 2 ks záslepek. Koncovka je určena k integraci do sestav, kde ve spojení s kompatibilními #tablink#profily#LED profilovými lištami## zajišťuje požadované vlastnosti, mechanickou odolnost a profesionální vzhled výsledného svítidla.
- Povrchová úprava / barva: Šedá - RAL7035 | Černá - RAL9005 | Bílá - RAL9010
Možnosti napájení světelného zdroje a elektronicky pomocí DC 12V/24V
Možnost napájení je volitelná a závisí na konkrétním způsobu použití, můžete ji využít či nemusíte. Jedna záslepka slouží pro vedení pro vedení jednopólového napájení (+ nebo −). Pro napájení světelného zdroje i elektroniky uvnitř svítidla jsou tedy potřeba minimálně 2 ks. Při využití kompatibilních #tablink#montaz#ocelových lanek či prutů## lze v některých případech zcela eliminovat viditelný napájecí kabel, čímž se výrazně zvyšuje estetická úroveň svítidla.
- Parametry napájení: jednopólové DC 12/24 V (nutný pár záslepek) | max. teplota 55 °C | max. proud 3,5 A | úbytek napětí 0,1 V
#text_banner#
Jaké důležité technické vlastnosti nabízí záslepka PDS-4-PLUS?
Koncovka pro LED profilové lišty s možností napájení PDS-4-PLUS byla vyvinuta a vyrobena s maximálním důrazem na technickou kvalitu, funkčnost a dlouhodobou spolehlivost v profesionálních osvětlovacích systémech. Níže uvádíme její klíčové funkční a technické vlastnosti.
Použití záslepky doporučujeme z těchto důvodů:
- Estetické zakončení - záslepka elegantně uzavírá konce vyráběného svítidla a dokonale doplňuje jeho celkový vzhled.
- Optimalizace světelného výkonu - eliminuje ostré stíny, nežádoucí odlesky, oslnění i prosvítání.
- Zvýšení třídy krytí IP a ochrana zdroje - záslepka přispívá k efektivnímu utěsnění svítidla proti vnikání vlhkosti, prachu a zároveň chrání vnitřní elektroniku před mechanickým poškozením. U voděodolných svítidel se během montáže i po jejím dokončení aplikuje do spoje mezi záslepkou, difuzorem a LED profilovou lištou transparentní silikonové těsnění. Tím se zajistí maximální úroveň ochrany a dlouhodobá spolehlivost celého osvětlovacího systému i v náročných provozních podmínkách.
Specifické vlastnosti:
- Polohovatelný mechanismus uchycení umožňuje otočení svítidla po instalaci v rozsahu 360°, což přináší maximální flexibilitu při nasměrování světla i po dokončení montáže. Díky této funkci lze snadno přizpůsobit směr světelného toku aktuálním potřebám prostoru.
- Kvalitní zpracování zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému namáhání.
- Tvarově stálá i při zvýšené teplotě díky materiálu s nízkou tepelnou roztažností.
- UV stabilní provedení umožňuje bezpečné a dlouhodobé použití také ve venkovních instalacích bez rizika degradace materiálu.
Montáž
Montáž záslepky KLUS PDS-4-PLUS je velmi jednoduchá a intuitivní. Umožňuje rychlou instalaci bez potřeby speciálních nástrojů. Elektrické připojení napájecích vodičů však vyžaduje odbornou montáž s odpovídajícím vybavením a provádí se pájením. Níže naleznete několik užitečných informací k montáži:
- Zálepka se nasadí na hliníkovou LED profilovou lištu z boku.
- Uchycení koncovky formou vtlačení do hliníkové LED profilové lišty
Technický výkres
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Záslepky a koncovky pro LED profily |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902280374046 |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| povrchová úprava: | černá, bílá, šedá |
| typ záslepky: | Plastové a kovové napájecí |
| sku kód: | C28257C02P |
| pracovní teplota: | do 55°C |
| maximální proudové zatížení: | 3,5A |
| úbytek napětí: | 0,35V |
| nosnost: | 1,8kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
