Porcelánové nebo keramické vypínače a zásuvky

Porcelánové nebo keramické vypínače a zásuvky na povrch jsou luxusním a kvalitním doplňkem pro interiéry, kde přináší eleganci a styl. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního porcelánu, což jim dává vysokou odolnost, pevnost a dlouhou životnost. Navíc, keramické vypínače a zásuvky mají vysokou tepelnou odolnost, což znamená, že jsou schopné odolávat vysokým teplotám bez poškození. Tyto vypínače a zásuvky jsou navrženy tak, aby byly instalovány na povrch stěny a nevyžadují žádnou stavební přípravu, což zjednodušuje instalaci a minimalizuje poškození stěn.

keramicky- vypinacporcelanovy-vypinacporcelanove-záauvkyporcelanove-vypinace

Díky jedinečnému materiálu mají porcelánové vypínače a zásuvky na povrch velmi atraktivní design, který dodává interiéru elegantní a charismatický vzhled. Tyto retro vypínače a zásuvky jsou k dispozici v různých barvách, od klasické bílé až po moderní černou, což umožňuje snadné začlenění do různých designových stylů.

#showmore#

Díky reprezentativnímu vzhledu jsou porcelánové vypínače a retro zásuvky na povrch oblíbenou volbou pro luxusní bydlení, hotely, restaurace a další komerční prostory, nebo rezidenční objekty. Keramické vypínače a zásuvky jsou k dispozici v různých provedeních, aby byl výsledný celkový dojem povrchové elektroinstalace ohromující.

Proč si pořídit porcelánové nebo keramické retro vypínače a zásuvky?

Retro vypínače a zásuvky upoutají svým kulatým tvarem, použitým materiálem, barvou a designem tlačítka. Tyto prvky elektroinstalace evokují nostalgii po domácích spotřebičích z doby prvorepublikových vil. Přestože mají retro vzhled, jsou vybaveny moderní technologií, takže není problém získat jak klasické spínače, tak i zásuvky s USB konektory, televizními koncovkami nebo dokonce i žaluziovými spínači. Retro design vypínačů a zásuvek tak splňuje nejen estetické, ale i funkční požadavky.

Porcelánové vypínače a zásuvky zaujmou svým neotřelým designem již na první pohled. Jejich vyšší cena je odůvodněna kvalitním provedením, originálním tvarem a použitím porcelánu, který se nejčastěji vyskytuje v bílé barvě (nicméně jsou k dostání i v jiných barvách). Svého unikátního vzhledu dosahují díky tomu, že rámeček, kryt i samotné spínače jsou vyrobeny z porcelánu.

Keramické vypínače a zásuvky jsou ideální volbou pro rekonstrukci historických budov, ať už se jedná o domy z 20. a 30. let, kde chceme zachovat dobovou architekturu, nebo starší sídla včetně zámeckých nebo palácových prostor. Tyto keramické prvky se také skvěle hodí pro stylové roubenky, kde dokážou dokonale zapadnout a zvýraznit jejich rustikální charakter.

7 položek celkem
PBOXGERBIA 01
od 390 Kč bez DPH
od 472 Kč
+ další
Kód: PBOXGERBIA
PBOXSW080NERBIA 01
od 555 Kč bez DPH
od 672 Kč
Kód: PBOXSW080NERBIA
PBOXSW079BIABIA 01
od 626 Kč bez DPH
od 758 Kč
Kód: PBOXSW079BIANER
PBOXBIA 01
od 196 Kč bez DPH
od 237 Kč
+ další
Kód: PBOXBIA
PBOXFRABIA 01
od 381 Kč bez DPH
od 461 Kč
+ další
Kód: PBOXFRANER
PBOXSW080BIABIA 01
od 536 Kč bez DPH
od 648 Kč
Kód: PBOXSW080BIAROS
PBOXSW079NERNER 01
od 569 Kč bez DPH
od 688 Kč
Kód: PBOXSW079NERBIA