Retro kabel 3x1,5 "přírodní antracitová" RN03 - lněný

Kód: XZ15RN03
127 Kč / m 105 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
11.12.2023
 • Originální balení kabelu: 50m | Prodej: po 1běžném metru (metrážové zboží)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Retro kabel v přírodní antracitové barvě s označením 3x1,5 mm² RN03 je výjimečný pro své kvalitní zpracování a použité materiály. Elektrický kabel 3x1,5 mm² retro stylu využijete především pro povrchové elektrické rozvody, které mají naplňovat představu o dokonalém designu a vzhledu. I místa nebo prostory kde by jinak běžný elektrický kabel působil nevzhledně dokáže tento 3x1,5 mm² antracitový retro kabel posunout na vyšší úroveň. Vzhledem k průřezu vodičů a celkové šířce látkového kabelu nedoporučujeme jeho použití společně s komponenty pro výrobu osvětlení a svítidel. Pro tento účel jsou vhodné opletené kabely stejného designu a vzhledu o průřezech 2x0,75 mm² nebo 3x 0,75 mm². Buďte kreativní, uvolněte svou fantazii a najděte si svůj styl designové elektroinstalace.

Materiálem pro přírodní antracitový textilní retro kabel 3x1,5 mm² je len. Lněný oplet elektrického retro kabelu je typický matným podáním barev s hrubým zpracováním tkaniny. Len působí velmi přirozeně, skvěle se kombinuje s materiály jako je dřevo nebo kov. Přináší dotek tepla a přírody do jakéhokoliv prostředí. Perfektně se hodí pro vytvoření útulného prostředí pomocí retro a vintage stylu osvětlení. Kabel retro stylu 3x1,5 mm² RN03 osloví všechny tvořivé duše, protože zkrátka přitahuje pozornost.

Technická kvalita a bezpečnost pro přírodní antracitový textilní retro kabel 3x1,5 mm² RN03 je zajištěna vysokou úrovní zpracování MADE IN ITALY. Lněný retro kabel s přírodním antracitovým opletem je pod vnějším povrchem opatřen dvojitou izolací. Tato vlastnost zvyšuje u kabelu nejen stupeň ochrany, ale i jeho mechanickou stálost. Kvalitu zpracování podtrhuje certifikace IMQ-HAR, což je záruka nejvyšší kvality pro přírodní antracitový retro kabel v Evropě. Nešetřete na bezpečnosti a vyberte si kvalitní produkt s vyrobený v EU.

Barevný kabel retro stylu s lněným opletem v přírodním antracitovém provedení je nabízen ve variantě:

 • 3x 1,5mm - RN03

Montáž

Přírodní antracitový retro kabel 3x1,5 mm² RN03 je kvalitním produktem se snadnou montáží. Vzhledem k tomu, že elektrický kabel bude zapojován do svítidel nebo jiných elektrických spotřebičů, měla by montáž provádět odborně způsobilá osoba.

#sluzby#

Vlastnosti

 • Přírodní antracitový kabel retro vzhledu - elektrický
 • Prodej po 1bm
 • Materiál: len
 • Průměr: 8,5mm 3x1,5mm
 • FRRTX 300/500V 3x1,5mm
 • Kabel má pod vnějším opletem dvojitou izolaci pro bezpečný provoz
 • Originální návin kabelu na kotouči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Upozornění

Antracitový retro kabel s označením 3x1,5 mm² RN03 není vhodný k sestavování svítidel. Celkový průměr a šíře kabelu je nekompatibilní s veškerým naším příslušenstvím. Použití tohoto kabelu doporučujeme především pro povrchové elektroinstalace.

Použití

 • Výroba retro osvětlení
 • Povrchové instalace osvětlení pomocí textilního kabelu a LED žárovek

Často kladené otázky:

Doplňkové parametry

Kategorie: 3x1,5 mm2 textilní kabely a opletené vodiče
Záruka: 2 roky
IP krytí: IP20 (interiérový)
barva: šedá, černá
materiál: len
průměr kabelu: 8,5 mm
průřez vodičů: 3x 1,5 mm2
tvar: kulatý
hmotnost: 0,1306 kg/m

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: