Sestavení a výroba svítidel na zakázku

Líbí se vám svítidla vyrobená z komponent, které přesně odpovídají vašim představám, požadavků a designu? Zároveň nemáte potřebné vybavení pro výrobu a sestavení svítidel? Přesně pro vás je určena naše služba.

MIMOŘÁDNÝ SORTIMENT KOMPONENT A SOUČÁSTEK

Sortiment našeho eshopu tvoří součástky, díly a komponenty pro výrobu osvětlení v jedné z největších nabídek na trhu. Náš sortiment můžeme rozdělit do dvou skupin.

  • Minimalistický design zastupují LED profily a příslušenství společnosti KLUŚ. Výroba LED svítidel z tohoto sortimentu vyžaduje odborné znalosti, preciznost a také potřebné dílenské vybavení.
  • Výrobu designových svítidel v moderním nebo retro designu zajišťují komponenty pro výrobu osvětlení z nabídky společnosti Creative Cables. Sestavení a výroba světel z těchto součástí není nikterak náročná. Běžně ji dokáže sestavit běžný elektromontér nebo kutil.

INDIVIDUALIZACE, JEDINEČNOST A DESIGN

Výroba svítidel na zakázku má nespornou výhodu v možnosti sestavení naprosto individuálních prvků nebo celých sestav osvětlení. Vyrobená svítidla perfektně korespondují s požadavky architekta, designéra nebo individuálního investora. Může se přitom jednat o design, chromatičnost, způsob ovládání, stmívaní svítidla nebo světelný výkon osvětlení.

Pro zákazníky, kteří u nás zakoupili zboží nemají možnost provést sestavení, výrobu jednotlivých svítidel, nebo celých sestav osvětlení nabízí naše společnost Luxifer odborné služby.

PROFI VYBAVENÍ A TECHNICI

Náš tým používá vybavení a stroje BOSCH Professional. Technici disponují odbornými znalostmi a dovednostmi. Výsledek sestavení a výroby svítidel je proto vždy na profesionální úrovni podpořen záruční dobou.

#zavolejte#

 

Těšíme se na vaši poptávku, tým Luxifer | LXF.cz

 

spodní baner - osvětlení

3 položek celkem
Kompletace textilních kabelů - výroba LED osvětlení
od 199 Kč bez DPH
od 241 Kč
Kód: 180-1/4
MIFOR 70 01
Novinka
6 250 Kč bez DPH
7 563 Kč
Kód: MIFOR-70
5249 7 triada k b4477 11 Kód: 140-1/4