Výroba osvětlení do sádrokartonu

Mezi naše nejoblíbenější instalace osvětlení patří montáž světel do sádrokartonu. Tato činnost od prvotního návrhu po finální předání díla dokonale zúročuje schopnosti našeho projektového oddělení a také montážního a realizačního týmu techniků. Do projektů osvětlení podhledu nebo stropního osvětlení využíváme výhradně vysoce kvalitní hliníkové LED profily do sádrokartonu společnosti KLUŚ.

Výhodou osvětlení stropu stropu LED profily je možnost přizpůsobit osvětlení včetně řídící elektroniky potřebám zadavatele projektu. Linie osvětlení v sádrokartonu polygonálních tvarů jsou minimalistickou formou osvětlení s velkým důrazem na design a funkčnost. Při výrobě osvětlení vždy posuzujeme jeho účel, normy pro světelný výkon a zamýšlený design nebo tvar svítidel. Výsledkem naší práce bývají mnohdy zcela originální svítidla, které splňují všechny očekávané a požadované funkce.

Výroba osvětlení do sádrokartonu se v našem podání vyznačuje lineárními svítidly, která mohou být:

  • zapuštěná v sádrokartonu (zcela bezrámečková)
  • vestavná v sádrokartonu s možností přechodu do volného prostoru
  • přisazená ke zvolenému povrchu
  • svěšená ze stropu

 aaa_lokom-pion-6

photo211574162056

aaa_pds-ust_pion_01

aaa_teknik-zm-tk_02-4

VYROBÍME DLOUHÉ LINIE SVĚTLA

Díky komplexním dovednostem našeho týmu profesionálů dokážeme zakázku realizovat jako celek. Architektům, interiérovým designérům, nebo individuálním investorům tak odpadají nadbytečné starosti se sháněním jednotlivých subdodavatelů. Výroba a instalace světel liniových tvarů vyžaduje spolupráci několika řemesel:

  • sádrokartonářské práce
  • elektrikářské práce
  • technika výroby svítidel (zpravidla jeho montážní dovednosti a know-how k výrobě svítidel převyšuje dovednosti běžného elektrikáře nebo elektromontéra). Zná specifika používaného materiálu i světlených vlastností. Navrhuje a realizuje nejlepší možná řešení.
  • zednické práce (je-li třeba připravit také nové kabelové trasy)
  • malířské práce

NEPŘÍMÉ OSVĚTELNÍ STROPU

Kromě dlouhých linií a linek osvětlení můžeme nabídnout také výrobu nepřímého osvětlení. Může se přitom jednat o osvětlení sádrokartonového podhledu nebo stropu klasickou nebo reverzní metodou. Nepřímé osvětlení stropu je vyhledávaným prvkem dekorativního osvětlení, které zpříjemní pobyt v prostoru a umocní jedinečnost okamžiku.

JAK POSTUPOVAT PRO OBJEDNÁNÍ VÝROBY?

V případě že se vám liniové osvětlení v sádrokartonu líbí, ale nemáte jasnou představu nebo návrh zpracovaný od interiérového designéra či architekta nabízíme inspiraci našich realizačních možností a dále služby jako:

Náš obvyklý postup je takový, že služby konzultace a projektové činnosti jsou zpoplatněny. Při realizaci projektu nebo dodávce materiálu z našeho eshopu částku za poradenskou a projektovou činnost odečteme z výsledné ceny na faktuře. Tento postup nám pomáhá k optimalizaci našich časových možností a kapacit, třeba právě pro váš projekt osvětlení.

 

Výroba osvětlení do podhledu nebo stropu ze sádrokartonu je z pohledu náročnosti a délce prováděných úkonů spíše komplexním projektem než individuální záležitostí. V některých případech je možné zabudovat osvětlení do již stávajícího stropu nebo podhledu ze sádrokartonu. Pokud se jedná o tento typ instalace osvětlení, je vždy třeba počítat s technickými omezeními a určitými kompromisy v oblasti designu a funkčnosti výsledného řešení.

Spíše než úpravu stávajícího řešení a konfigurace stropního osvětlení, doporučujeme zahrnout tento typ liniových svítidel do projektů novostaveb nebo kompletních interiérových rekonstrukcí. V těchto projektech odpadá veškerý diskomfort prašné práce sádrokartonářů.

PROFI VYBAVENÍ A TECHNICI

Náš tým používá vybavení a stroje BOSCH Professional s odsáváním prachu. Naší snahou je eliminovat prašné práce a odvést nejlepší možné řemeslo pro naše zákazníky a investory zakázek.

#zavolejte#

 

Těšíme se na vaši poptávku, tým Luxifer | LXF.cz

 

spodní baner - osvětlení

3 položek celkem
technicky dozor klus
723 Kč bez DPH
875 Kč
Kód: 22289
navrh osvetleni (2)
420 Kč bez DPH
508 Kč
Kód: 160
doku
620 Kč bez DPH
750 Kč
Kód: 170