Dřevěná objímka E27 se závitem pro stínidlo Wood Cylinder

Kód: KBL3110
163 Kč / ks 135 Kč bez DPH
Ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
11.12.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná objímka na žárovku E27 se závitem a označením označením Wood Cylinder je oblíbená pro svůj přirozený přírodní vzhled a vysokou technickou kvalitu výrobního zpracování. Charakteristickým prvkem dřevěné E27 objímky s vnějším závitem je možnost montáže vybraného stínidla, které se k objímce připevní pomocí závitového prstence. Dřevěná E27 objímka na žárovku se závitem slouží společně s dalšími komponenty pro výrobu svítidel pro tvorbu individuálních projektů osvětlení a výrobu závěsných světel. Při sestavování těchto unikátních světelných řešení hraje velkou roli fantazie, kreativita  a touha po jedinečnosti. Načerpejte inspiraci.

Použité materiály a komponenty

Materiálem pro tento typ dřevěné žárovkové objímky E27 se závitem je 100% dřevo s elektronickými komponenty z thermoplastu. Dřevěná E27 objímka žárovky se závitem vytváří hodnotný a přirozený vzhled svítidla ve venkovském, severském nebo rustikálním stylu. Vzhled a světelné vlastnosti vyráběného osvětlení ovlivňuje do velké míry také výběr vhodné LED žárovky E27 závitu (žárovka není součástí dodávky).

Jak na montáž a zapojení dřevěné objímky se závitem pro stínidlo E27 Wood Cylinder?

E27 dřevěná objímka se závitem Wood Cylinder je snadno rozebíratelná pomocí šroubovacího systému. Instruktážní #tablink#videa#video##, nebo náš článek jak zapojit objímku žárovkyvám dodají potřebné informace. Pro výrobu osvětlení doporučujeme také 2x0,75 a 3x0,75 mm2 textilní a opletené kabely z naší nabídky. Jaký kabel na světla a pro výrobu svítidel určuje také zvolená průchodka. Pro plastovou průchodku / svorku a dřevěnou objímku postačuje kabel 2x 0,75mm.

Kabely z naší nabídky zaručí dokonalou kompatibilitu produktového designu. Pokud zvolíte jiný typ elektrického vodiče je nutné vzít v potaz maximální průměr kabelu 6,6mm, který lze protáhnout skrze průchodku / svorku kabelu.

Sestavení dřevěné objímky se závitem E27 Wood Cylinder a zapojení elektrického kabelu by měla provést odborně způsobilá osoba. Pro výrobu osvětlení doporučujeme také povrchové úchytky a háčky k připevnění kabelu a jeho vyvěšení nebo také stropní kryty, rozety a baldachýny.

#sluzby#

Vlastnosti

  • Wood Cylinder objímka dřevěná se závitem E27 | 230V
  • Maximální příkon žárovky: 53W
  • Otvor na kabel max. : ⌀ 10mm | při použití průchodky max: ⌀ 6,6mm
  • Certifikace: CE | IMQ ENEC

Použití

  • Dřevěná objímka pro žárovku E27
  • Dřevěná E27 objímka pro výrobu svítidel a osvětlení

Doplňkové parametry

Kategorie: E27 objímky žárovek
Záruka: 2 roky
IP krytí: IP20 (interiérový)
barva: hnědá
materiál: dřevo
styl: rustikální
patice: E27
specifické funkce: s úchtem pro stínidlo
typ montáže: závěsná
patice: E27
rozměry (⌀/v): 87 x 56 mm
materiál: Dřevo
hmotnost: 0,092 kg

video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: