LED pásek KLUŚ K-VHE-0480-24 4,8W/m 180LED/m CRI90+
LED pásek KLUŚ K-VHE-0480-24 o příkonu 4,8W, napájecím napětí 24V a vysokým indexem podání barev CRI 90+ patří mezi vysoce kvalitní LED pásky se skvělými parametry, dlouhou životností a vysokou technickou hodnotou. KLUŚ poskytuje na tento produkt tovární záruku 7let. Kvalitní LED pásek osazený diodami SMD2835 neztrácí rychle svou svítivost a nehrozí u něj náhodná porucha některého z modulů nebo jednotlivých LED diod. Základem pro LED pásek je použitý podkladový materiál ve formě plošného spoje FPC (Flexible printed circuits) se zvýšeným podílem mědi. LED pásek 24V je osazený nejkvalitnějšími LED diodami v počtu 180 LED/m a šířkou pásku 10mm. Při montáži do LED profilu s difuzorem tvoří svítící LED pásek souvislou linii světla bez viditelných mezer mezi diodami pouze v případě montáže do hlubšího LED profilu. Ledkový pásek 24V je vhodný pro instalaci v interiéru. Splňuje třídu krytí IP20. Nemá zvýšenou odolnost proti vlhku a vodě.
LED pásek KLUŚ K-VHE-0480-24 doporučujeme instalovat do hliníkových profilů. Tyto LED profily zaručují vysoce efektivní chlazení a perfektní světelné vlastnosti. Zejména efektivní chlazení LED pásku je důležité pro zachování jeho světelných vlastností a garantované životnosti. Spojením diodového pásky a hliníkové lišty získáte možnost vyrobit svítidlo přesně dle vašeho přání a specifických požadavků. LED pásek 24V doporučujeme napájet pomocí moderního spínaného LED zdroje 24V z naší široké nabídky.
LED pásek 24V je stmívatelný. Pro stmívání LED pásku je zapotřebí LED ovladače. Spojením LED ovladače a svítící LED pásky je možné ovládat osvětlení také dálkově, tvořit zóny osvětlení nebo připojit LED pásky do chytré domácnosti.
- LED pásek teplá bílá (warm white) - 2700K - 790 lm/1m
- LED pásek teplá bílá (warm white) - 3000K - 800 lm/1m
- LED pásek teplá bílá (warm white) - 3500K - 815 lm/1m
- LED pásek denní bílá (neutral white) - 4000K -720 lm/1m
- LED pásek denní bílá (neutral white) - 5000K - 765 lm/1m
#kalkulacka#
Montáž
- Pájení LED pásků - služba
Užitečné rady a typy k montáži:
#text_banner#
Vlastnosti
- Bílý LED pásek 24V pro použití v interiéru
- Neobsahuje žádné nebezpečné látky jako olovo a rtuť
- Certifikovány proti nehořlavosti UL
- 3-stupňová MacAdamova elipsa při srovnání barevnosti
- Index podání barev CRI 90+
- Hustota LED diod na pásku: 180 LED/m
- Dělitelnost LED pásku: každých 50mm
- LED pásek 5m délky v originálním balení | prodáván po 1m
- Třída krytí IP20
- Záruka 7 let
- Provozní teplota -20 - 60°C
- CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS
Použití
- LED pásky pod kuchyňskou linku
- LED pásky do kuchyně
- LED pásky na strop
- LED pásky za TV
- a mnoho dalších...
Doplňkové parametry
| Kategorie: | forward-led-pasky-jednobarevne |
|---|---|
| Záruka: | 7 let |
| EAN: | Zvolte variantu |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| napájecí napětí: | 24V DC |
| příkon LED pásku: | < 10 W |
| třída krytí: | IP20 - interiérový (bez krytí) |
| světelný tok (při 4000K): | ≥ 500 lm |
| barevná teplota: | teplá bílá 2600 - 3900 K, denní bílá 4000 - 5500 K |
| vysoké CRI (Index podání barev): | CRI ≥ 90 |
| počet LED diod/1 běžný metr: | ≤ 180 LED/1bm |
| šířka LED pásku: | 10 mm |
| typ LED čipů: | SMD 2835 |
| návin LED pásku v balení: | 5 m |
| stmívatelné LED pásky: | ano |
| využitelnost v prostředí: | vnitřní (interiér) |
| umístění LED pásku: | na zeď |
| specifické umístění LED pásku: | do podlahy, do dlažby, do obkladu |
| typ LED pásku: | bílý |
| příkon: | 4,8 W/m |
| počet LED na metr: | 180 |
| úhel svitu: | 120° |
| životnost: | až 60 000 h |
| maximální délka zapojení: | 5,5 m |
| dělitelnost: | 50 mm |
| barevná teplota: | 2700 K | 3000 K | 3500 K | 4000 K | 5000 K |
| světelný tok: | 790 lm/1m | 800 lm/1m | 815 lm/1m | 720 lm/1m | 765 lm/1m |
| samolepící páska: | 3M RED VHB |
| pracovní teplota: | -20 až +60°C |