LED pásek KLUŚ KWP-5KSHD-0960-24 9,6W/m 350LED/m CRI90+ IP65
Profi
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Barevná teplota
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
  • Originální balení LED pásku: 5m | Prodej: po 1 běžném metru (metrážové zboží)
Detailní informace
Detailní popis produktu
Voděodolný LED pásek KLUŚ KWP-5KSHD-0960-24 o příkonu 9,6W, napájecím napětí 24V a vysokým indexem podání barev CRI>90 patří mezi vysoce kvalitní LED pásky se skvělými parametry, dlouhou životností a vysokou technickou hodnotou. KLUŚ poskytuje na tento produkt tovární záruku 4 roky. Kvalitní voděodolný LED pásek osazený diodami SMD3014 neztrácí rychle svou svítivost a nehrozí u něj náhodná porucha některého z modulů nebo jednotlivých LED diod. Základem pro LED pásek je použitý podkladový materiál ve formě plošného spoje FPC (Flexible printed circuits) se zvýšeným podílem mědi. LED pásek je osazený nejkvalitnějšími LED diodami v počtu 350 LED/m a šířkou pásku 16.7mm. Při montáži do LED profilu s difuzorem tvoří svítící LED pásek souvislou linii světla bez viditelných mezer mezi diodami pouze v případě montáže do hlubšího LED profilu. Ledkový pásek 24V je vhodný pro instalaci v interiéru i exteriéru. Venkovní LED pásek splňuje třídu krytí IP65. Má zvýšenou odolnost proti vlhku a vodě. LED pásek je umístěn v transparentním voděodolném krytu - pouzdru.
Vlhku a vodě odolný LED pásek KLUŚ KWP-5KSHD-0960-24 vysoké technické kvality doporučujeme instalovat do hliníkových profilů. Tyto LED profily zaručují vysoce efektivní chlazení a perfektní světelné vlastnosti. Zejména efektivní chlazení LED pásku je důležité pro zachování jeho světelných vlastností a garantované životnosti. Spojením diodového pásky a hliníkové lišty získáte možnost vyrobit svítidlo přesně dle vašeho přání a specifických požadavků. IP65 LED pásek 24V doporučujeme napájet pomocí moderního spínaného LED zdroje 24V z naší široké nabídky.
LED pásek IP65 24V je stmívatelný. Pro stmívání LED pásku je zapotřebí LED ovladače. Spojením LED ovladače a svítící LED pásky je možné ovládat osvětlení také dálkově, tvořit zóny osvětlení nebo připojit LED pásky do chytré domácnosti.
  • LED pásek teplá bílá (warm white) - 2700K - 767 lm/1m
  • LED pásek teplá bílá (warm white) - 3000K - 786 lm/1m
  • LED pásek teplá bílá (warm white) - 3500K - 804 lm/1m
  • LED pásek denní bílá (neutral white) - 4000K -  818 lm/1m
  • LED pásek denní bílá (neutral white) - 5000K -  818 lm/1m
#kalkulacka#
Montáž
Instalace vodotěsné LED pásky 24V v silikonovém krytu vyžaduje zručnost. Krácení LED pásky, pájení napájecích vodičů a další práce spojené vodotěsnými LED pásky doporučujeme svěřit odborníkovi. Naši technici pro vás případně rádi vše připraví:
Užitečné rady a typy k montáži:
Systém montáže "KLIK"
#text_banner#
Vlastnosti
  • LED pásek vodotěsný 24V pro použití v interiéru i venkovních prostorech
  • KLIK systém
  • Neobsahuje žádné nebezpečné látky jako olovo a rtuť
  • Certifikovány proti nehořlavosti UL
  • 3-stupňová MacAdamova elipsa při srovnání barevnosti
  • Index podání barev CRI>90
  • Hustota LED diod na pásku: 350 LED/m
  • Dělitelnost LED pásku: každých 20mm
  • LED pásek 5m délky v originálním balení | prodáván po 1m
  • Třída krytí IP65 | LED pásek v silikonovém pouzdře
  • Záruka 4 roky
  • Provozní teplota -20 - 60°C
  • CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS
Použití
  • LED pásky pod kuchyňskou linku
  • LED pásky do koupelny
  • LED pásky do bazénu
  • LED pásky do dlažby
  • a mnoho dalších...
Doplňkové parametry
Kategorie: forward-led-pasky-jednobarevne
Záruka: 7 let
EAN: 5902280362401
značka: KLUŚ - Official Distributor
napájecí napětí: 24V DC
příkon LED pásku: < 10 W
třída krytí: IP65 - vlhkuvzdorný
světelný tok (při 4000K): ≥ 500 lm
barevná teplota: teplá bílá 2600 - 3900 K, denní bílá 4000 - 5500 K
vysoké CRI (Index podání barev): CRI ≥ 90
počet LED diod/1 běžný metr: > 240 LED/1bm
šířka LED pásku: 7 mm
typ LED čipů: SMD 2835
návin LED pásku v balení: 5 m
stmívatelné LED pásky: ano
využitelnost v prostředí: venkovní (exteriér)
umístění LED pásku: na zeď
specifické umístění LED pásku: do podlahy, do dlažby, do obkladu, do fasády
typ LED pásku: bílý
příkon: 9,6 W/m
počet LED na metr: 350
úhel svitu: 120°
životnost: až 60 000 h
maximální délka zapojení: 3 m
dělitelnost: 20 mm
barevná teplota: 2700 K | 3000 K | 3500 K | 4000 K | 5000 K
světelný tok: 767 lm/1m | 786 lm/1m | 804 lm/1m | 818 lm/1m | 818 lm/1m
samolepící páska: žádná
pracovní teplota: -20 až +60°C