LXF
 
 
ONLINE platby:

Online, nejrychlejší platba Online platby VISA platba kartou VISA Visa spolupráce s LXF.CZ Neplaťte zbytečně nic navíc Levně, levněji LXF.CZ Zabezpečený online platby na e-shopu LXF.CZ LXF.CZ Luxifer CZ
 
 

Doprava do druhého dne spolupráce LXF.CZ GLS


Úvod » ALU PROFILY - PRO LED PÁSKY » ALU profily - dlažba, chodníky

ALU profily - dlažba, chodníky

Hliníkové LED profily pro dlažbu, příjezdové cesty a chodníky je možné využít všude tam kde je světlo nezbytné pro vaši orientaci za šera nebo tmy. LED profily a difuzory jsou vyrobeny za účelem velké povrchové zátěže. Žádným problémem není například provoz automobilu po hliníkovém profilu.

Žádným problémem nejsou ani povětrnostní podmínky, ALU profil nabízí třídu krytí IP67. LED osvětlení je možné vybavit pohybovými nebo soumrakovými čidly. Ke všem LED profilům nabízíme široké množství příslušenství, které máme sami vyzkoušeno. Rádi vám proto v poradíme s výběrem. 

S LED profily dosáhnete lineárního osvětlení, lepšího celkového designu a funkčnosti. LED profil dále usnadňuje montáž LED pásku a zároveň působí jako chladič pro dnes často používané výkonné LED pásky. Chlazení LED pásku je velmi důležité z pohledu jeho životnosti

Všechny ALU profily si můžete přijít osobně prohlédnout a zakoupit do naší prodejny v Praze, kde Vám také poskytneme odborné poradenství.  

 


Parametry