Objímky na žárovky do zásuvky

Objímky na žárovky do zásuvky jsou praktickými a všestranným světelnými prvkem, který umožňuje snadnou instalaci v interiéru nebo venkovních prostorech. Jejich popularita spočívá v jednoduchosti a flexibilitě použití. Můžete je snadno připevnit na strop, zeď nebo jinou plochu, která vám vyhovuje. Objímky na žárovky do zásuvky jsou navrženy pro jednoduchou montáž LED žárovky a osvětlení téměř jakéhokoliv místa. Stačí aby v okolí byla zásuvka 230V.

svetlo-do-zasuvkyobjimky-na-zarovkyobjimka-do-zasuvkyobjimka-s-kabelem-do-zasuvky

Výběr správného typu objímky na žárovky do zásuvky závisí na vašich individuálních potřebách a preferencích. Mohou být použity jako samostatné světelné zdroje nebo jako součást osvětlovacích systémů v komerčních nebo rezidenčních projektech osvětlení.

#showmore#

Pro jaké prostory jsou objímky na žárovky do zásuvky vhodné?

Závěsná objímky na žárovky do zásuvky využíváme v interiéru nebo venkovních prostorech především pro:

  • Osvětlení zahrady a zahradní párty
  • Osvětlení venkovního jídelního stolu
  • Osvětlení altánu
  • Osvětlení pergoly
  • Osvětlení balkónu

Jaké jsou technické vlastnosti pro stropní závěsné objímky na žárovku s kabelem?

Objímky na žárovky do zásuvky mohou být v závislosti na stupni krytí IP použity v interiéru nebo venkovních prostorech. Většina našich setů je poskládána z jednotlivých komponent, které také nabízíme. Pro individuální sestavu objímky pro žárovku, textilní kabely a stropní rozety doporučujeme projít naši nabídku.

Jaké příslušenství je možné zakoupit?

Pro objímky na žárovky do zásuvky nabízíme žárovky E14 nebo E27 rozmanitých velikostí, designu, tvaru a funkcí. Stačí si jen vybrat.

2 položek celkem
FIN272PNLI18TN06 1
od 430 Kč bez DPH
od 520 Kč
Kód: FIN272PNLI18TN06
FIN272PBLI30RC01 1
od 409 Kč bez DPH
od 495 Kč
Kód: FIN272PNLI18RN06