24V - LED pásky - do 30W

Naše nabídka LED pásků se zaměřuje pouze na kvalitní a spolehlivé LED pásky s vysokou svítivostí a dlouhou životností. Samozřejmostí je také kvalitní oboustranná lepící páska pro bezproblémovou instalaci LED pásku k povrchu. LED pásky do 30W příkonu na stejnosměrné napájení 24V patří mezi pokročilé osvětlovací prvky všech možných instalací a montáží LED osvětlení. LED pásky s vysokou svítivostí se využívají k výrobě svítidel a stropního osvětlení. Časté je jejich využití pro výrobu dlouhých lineárních světelných linií. V takovém případě se LED pásek montuje do vhodné LED lišty. Spojením obojího vzniká tenká světelná linka. Další využitím je výroba svěšených svítidel z LED profilů. LED pásky s vysokou svítivostí se využívají pro osvětlení chodeb, obývacího pokoje, kuchyňské linky atd. Pro venkovní použití doporučujeme LED pásky s vyšší třídou krytí IP. Naše LED pásky na 24V nabízí velkou hustotu diod a dobrou dělitelnost jednotlivých modulů. Pro naše montáže napájení 24V upřednostňujeme. LED pásky se dnes již staly běžnou součástí projektů osvětlení. Jedná se tedy o relativně levné produkty s velkou užitnou hodnotou. 

LED pásky prodáváme na celé metry. Nejmenší jednotkou je k prodeji je 1m. Celé balení led pásků je ve 12v variantě po 5m a ve 24V po 10m. Všechny LED pásky držíme skladem na naší prodejně v Praze.

 
262
4151262415
Značky
IP krytí
Napájecí napětí
Návin LED pásku v balení
Počet LED diod/1 běžný metr
Šířka LED pásku
Typ LED čipů
Vysoké CRI (Index podání barev)

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.