Návrh osvětlení interiéru a exteriéru

Svěřte svůj projekt osvětlení odborníkům a světelným technikům naší společnosti. Projdeme s vámi vaši představu, požadavky a očekávání. Nabídneme inspiraci osvětlení z již zhotovených projektů nebo ilustrativní příklady interiérového designu a upořádání svítidel. Pokud máte svítidla již zhotovená, ale přesto nesplňují vaše očekávání podíváme se na možnosti jejich úpravy.

Osvětlení má skutečně velký význam při vytváření správné pohody, zdravého životního stylu nebo kvalitního a produktivního pracovního prostředí. Využíváme několik druhů osvětlení a osvětlovacích prvků pro určení správného množství a uspořádání světelných zdrojů.

Naše projektová činnost se zaměřuje zejména na návrh osvětlení rodinného domu, bytu, kanceláře, prodejny, haly, pracovny, zahrady nebo reklamní plochy. Především větší komerční projekty vyžadují důkladnou přípravu při návrhu a rozmístění svítidel. Pro tyto typy zakázek vymodelujeme 2D nebo 3D prostor společně se svítidly v programu DIALUX, podpořený světelným výpočtem dle platných norem pro osvětlení. V případě vašeho požadavku připravíme kompletní dokumentaci k osvětlení včetně 3D vizualizace.

Naší specializací jsou projekty osvětlení LED pásky společně s LED profily. S tímto typem minimalistického stylu osvětlení můžeme nabídnout mnohaleté zkušenosti a s tím související širokou nabídku souvisejících služeb jako jsou montáže, výroba nebo servis.

JAK POSTUPOVAT PRO OBJEDNÁNÍ SLUŽBY?

Setkáváme se nejčastěji s třemi typy poptávek našich zákazníků:

  • Zákazník nám zašle přesně vyspecifikované produkty z našeho e-shopu a žádá zaslat cenovou nabídku.
    • Tuto službu vnímáme jako součást obchodní činnosti. Nabídku vypracujeme a zašleme.
  • Zákazník má zhotovený projekt osvětlení a potřebuje navrhnout komponenty osvětlení nebo celá svítidla. Spočítat konfiguraci osvětlení a následně vypracovat cenovou nabídku.
  • Zákazník nemá zhotovený projekt osvětlení rád by jej konzultoval fyzicky na našem showroomu nebo skrze videohovor. Následně vyžaduje projekt vypracovat také s cenovou nabídkou, výpočty a konfigurací osvětlení.
    •  Pro tento typ poptávky jsme vytvořili službu "Návrh osvětlení a konzultace" jejíž výsledkem je kompletně zpracovaný projekt v rozsahu, který je předem domluven. Součástí vypracovaného projektu jsou výpočty a konfigurace svítidel včetně zpracované cenové nabídky.

Náš obvyklý postup je takový, že služby konzultace a projektové činnosti jsou zpoplatněny. Při realizaci projektu nebo dodávce materiálu z našeho eshopu částku za poradenskou a projektovou činnost odečteme z výsledné ceny na faktuře. Tento postup nám pomáhá k optimalizaci našich časových možností a kapacit, třeba právě pro váš projekt osvětlení.

#zavolejte#

 

Těšíme se na vaši poptávku, tým Luxifer | LXF.cz

2 položek celkem
navrh osvetleni (2)
420 Kč bez DPH
508 Kč
Kód: 160
doku
620 Kč bez DPH
750 Kč
Kód: 170