Montáže osvětlení

Líbí se vám komerční nebo rezidenční projekty, kde je osvětlení skutečnou ozdobou interiéru? Nabízíme komplexní služby, které vás provedou projektem od jeho začátku po koncovou montáž:

MONTÁŽE OSVĚTLENÍ OD PROFESIONÁLŮ

Montáže osvětlení patří vzhledem k nabídce našeho eshopu mezi oblíbené služby, které nabízíme našim zákazníkům. Montáž svítidel v místě, které určí investor provádíme výhradně s materiálem, který byl zakoupen na našem eshopu. Za kvalitu produktů a komponent pro výrobu osvětlení  ručíme. Stejně tak známe funkčnost jednotlivých komponent a můžeme vám nabídnout skvělou kompatibilitu podpořenou záruční dobou. Samozřejmostí pak může být také záruční a pozáruční servis včetně uživatelské podpory.

Montáže osvětlení u zákazníka dělíme dle náročnosti do několika skupin:

  • Montáž jednotlivých svítidel nebo lustrů v interiéru
  • Montáž celých sestav svítidel
  • Zakázková montáž LED pásků společně s LED profily.

Ukázky montáže osvětlení v interiéru dokazují jak širokou nabídku svítidel a osvětlovacích prvků jsme pro naše zákazníky schopni zajistit. Pro další ukázku našich dovedností a technických možností čerpejte z katalogu inspirace osvětlení.

PROFI VYBAVENÍ A TECHNICI

Náš tým používá vybavení a stroje BOSCH Professional. Technici disponují odbornými znalostmi a dovednostmi. Výsledek montáže svítidel je proto vždy na profesionální úrovni podpořen záruční dobou.

SLUŽBY SPOJENÉ S MONTÁŽÍ

Výhodu našeho týmu je propojení více montážních skupin a řemeslníků z oborů:

Naše komplexní nabídka dovedností nám dává možnost chopit se montáže i v prostorech nebo realizacích, kde je nutná součinnost více řemesel. 

#zavolejte#

 

Těšíme se na vaši poptávku, tým Luxifer | LXF.cz

 

spodní baner - osvětlení

1 položek celkem
technicky dozor klus
723 Kč bez DPH
875 Kč
Kód: 22289