Vestavné LED profily a lišty k zapuštění

Vestavné LED profily a lišty k zapuštění jsou ideální pro vytvoření efektního osvětlení v nábytku, dřevěných deskách nebo MDF deskách. Využití mají také společně s dalšími matriály které umožňují montáž formou vestavby, zapuštění nebo zafrézování. Přináší revoluční možnost výroby svítidel na míru, dle projektového zadání. Vestavné LED lišty a profily nabízí volnost v návrhu a realizaci osvětlení na míru pro nábytkové prvky, skříně, police, pracovní plochy, niky další formy doplňkového nebo dekorativního osvětlení.

led-lista-vestavnaled-profil-vestavnyled-profil-zapustnyled-pasky-do-skrine

Charakteristickým prvkem pro vestavné LED profily nebo lišty jsou takzvané "uši", které vždy dokonale zakryjí vytvořenou drážku k zapuštění lišty nebo profilu. Díky tomu je vyrobené vestavné osvětlení dokonale elegantní a estetické.

#showmore#

V naší produktové nabídce jsou zastoupeny jak vestavné LED lišty tak profily. Hlavním rozdílem mezi těmito produkty je velikost a robustnost zpracování. Vestavné LED profily nabízí možnost osazení více LED pásky s možností dosažení velkého světelného výkonu. Oproti tomu LED lišty k zapuštění do zvoleného materiálu jsou subtilní produkty vhodné spíše pro doplňkové a dekorativní osvětlení. 

Naše společnost poskytuje odborné poradenství a prodej pro zápustné LED profily KLUŚ. Hliníkové vestavné profily pro LED pásek a veškeré montážní příslušenství od tohoto výrobce splňují náročné požadavky na vysokou technickou kvalitu a design.

Pro jaký typ osvětlení se vestavné profily pro LED pásky hodí?

LED profily k zafrézování a vestavbě do zvoleného materiálu jsou určeny pro odborníky v oboru. Jejich montáž vyžaduje velkou míru zručnosti a potřebné vybavení. Vestavné osvětlovací profily jsou vhodné pro tyto typy svítidel a osvětlení:

  • osvětlení nábytku
  • vnitřní osvětlení skříně
  • osvětlení pracovní desky kuchyňské linky

Jaké vestavné LED lišty nebo profily najdete v nabídce?

Při výběru vhodného vestavného profilu je třeba zvážit jaký účel má osvětlení plnit. Pokud požadujete vysokou svítivost výsledného sestaveného vestavného svítidla budu pravděpodobně vaší volbou vestavné profily pro LED pásky s možností montáže dvou a více LED pásků. Naopak pro dekorativní osvětlení plně postačují subtilní a menší vestavné hliníkové profily pro LED pásek. Dále zápustné LED profily rozdělujeme podle jejich vestavné hloubky na:

Výběr vhodného profilu vždy závisí na konkrétním projektu a pozici umístění hliníkových LED profilů k zapuštění.

Jakou povrchovou úpravu a barvy mít vestavné LED profily?

Dle významu použití nabízíme následující barevné provedení a povrchové úpravy pro LED profily k zapuštění do zvoleného materiálu:

  • eloxované LED profily vestavné - matná stříbrná povrchová úprava
  • bílé LED profily vestavné - estetická varianta
  • černé LED profily vestavné - kontrastní estetická varianta
  • individuální lakování dle stupnice RAL

Jaký májí vestavné LED profily do zvoleného materiálu význam?

Odpověď je snadná. LED profily vestavné mají estetický a funkční význam. Z funkčního poskytuje profil efektivní chlazení LED pásku. Dále je  nosičem komponent pro výrobu komplexních designových svítidel jako jsou:

Estetický význam je rovněž velmi důležitý. Kompletně osazené vestavné LED profily potřebným příslušenstvím, ochrání uvnitř profilu instalovaný LED pásek od prachu, vlhkosti nebo vodě. Svítidla z LED profilů jsou navíc minimalistická a designově kompaktní. Osvětlení nábytku a dalším prvkům interiéru přináší dokonalý světelný zážitek.

Jak velký světelný výkon zajistí vestavné LED profily?

Profily pro vestavné LED osvětlení jsou skvělou náhradou za jakékoliv běžné přisazené světlo. Výroba svítidla nabízí naprostou individualizaci. V závislosti na použitých komponentech mohou vestavné LED profily mohou plnit funkci doplňkového nebo dekoračního osvětlení.

Jaké jsou délky LED vestavných profilů a možnosti dopravy?

Pro vestavné světelné linie pravděpodobně využijete všechny nabízené délky: 1m, 2m a 3m. Vestavné LED profily 3m délky přepravujme výhradně společností TOPTRANS.

Nejprodávanější

led-profil-vestavny-PDS-NK-KLUS-C1588K7
LED lišta vestavná KLUŚ PDS-NK
Ihned k odeslání
Kód: A01588A_1
 
od 191 Kč
(od 158 Kč bez DPH)
led-profil-vestavny-MICRO-NK-KLUS-C1587K7
LED lišta vestavná KLUŚ MICRO-NK
Ihned k odeslání
Kód: A01587A_1
 
od 191 Kč
(od 158 Kč bez DPH)
led-profil-vestavny-OPAC-30-KLUS-B6164LL9016
LED profil vestavný KLUŚ OPAC-30
Ihned k odeslání
Kód: A06164A_1
 
od 256 Kč
(od 212 Kč bez DPH)
led-profil-vestavny-POR-KLUS-B6144
LED lišta vestavná KLUŚ POR
Ihned k odeslání
Kód: A06144A_1.05
 
od 274 Kč
(od 226 Kč bez DPH)
4 položek celkem
led-profil-vestavny-MICRO-NK-KLUS-C1587K7
od 158 Kč bez DPH
od 191 Kč
Kód: A01587A_1
led-profil-vestavny-PDS-NK-KLUS-C1588K7
od 158 Kč bez DPH
od 191 Kč
Kód: A01588A_1
led-profil-vestavny-POR-KLUS-B6144
od 226 Kč bez DPH
od 274 Kč
Kód: A06144A_1.05
led-profil-vestavny-OPAC-30-KLUS-B6164LL9016
od 212 Kč bez DPH
od 256 Kč
Kód: A06164A_1