Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost změně režimu kamenné prodejny v Praze-Holešovicích. Více se dozvíte v článku. Tým Luxifer | LXF

Jutové opletené kabely - elektrické

7 položek celkem
vintage-kabel-prirodni-bezova-creative-cables-RN06
od 69,42 Kč bez DPH
od 84 Kč
Kód: XZ3RN06
vintage-kabel-prirodni-tresnove-cerveny-creative-cables-RN24 Kód: XZ3RN24
vintage-kabel-prirodni-zeleny-creative-cables-RN23
od 78,51 Kč bez DPH
od 95 Kč
Kód: XZ3RN23
vintage-kabel-prirodni-oranzovy-creative-cables-RN27
od 78,51 Kč bez DPH
od 95 Kč
Kód: XZ3RN27
vintage-kabel-prirodni-tmave-hnedy-creative-cables-RN26 Kód: XZ3RN26
rustikalni-kabel-bezovy-creative-cables-ERR04 Kód: XZ3ERR04
vintage-spiralovy-kabel-bezovy-creative-cables-TN06
od 91,74 Kč bez DPH
od 111 Kč
Kód: XZ3TN06

Jutové opletené kabely jsou speciální nabídkou elektrických vodičů zaměřenou na vysokou eleganci, styl a přirozený vzhled. Proces jejich výroby zahrnuje technologii, která jim umožňuje poskytnout zcela novou úroveň přírodních barev matného odstínu v kombinaci s vynikající hrubou povrchovou úpravou. Jutové opředené elektrické kabely mají jemné otřepení zanámé například u provazu nebo lana. Vysoká technická kvalita a bezpečnost produktů je zaručena produkcí MADE IN ITALY. Jutové elektrické kabely splňují všechny potřebné normy pro provoz v EU. Vyberte svůj styl a dejte se do projektu, kde plně rozvinete svou fantazii.

#ShowMore#

Jaké jsou typické vlastnosti pro jutové opletené kabely?

Z technického hlediska se jedná o výbornou mechanickou stálost a stálost podání barev po několik let. Barevné jutové kabely jsou UV stálé a nevadí jim ani přímý sluneční svit. Pro elektrické kabely s jutovým opletem je charakteristické matné podání barev, hrubší struktura s drobným otřepením a široká nabídka barevných provedení. Obsáhlá pleta barevných odstínů a tvarů kabelu osloví všechny tvořivé duše, protože zkrátka přitahuje pozornost a umožňuje tvořit projekty přesně de vašich přání.

K jakému účelu jsou bavlněné opletené kabely vhodné?

Slouží k výrobě svítidel, nebo projektů osvětlení s vysokou mírou individualizace. Jutové opletené kabely jsou oblíbené také pro povrchové elektrické rozvody. Společně s dalšími komponenty pro výrobu svítidel jsou báječným doplňkem interiérového designu.