Jutové opletené kabely - elektrické

7 položek celkem
vintage-kabel-prirodni-bezova-creative-cables-RN06
od 72,73 Kč bez DPH
od 88 Kč
Kód: XZ3RN06
vintage-kabel-prirodni-zeleny-creative-cables-RN23 Kód: XZ3RN23
vintage-kabel-prirodni-oranzovy-creative-cables-RN27 Kód: XZ3RN27
vintage-kabel-prirodni-tmave-hnedy-creative-cables-RN26
80,99 Kč bez DPH
98 Kč
Kód: XZ3RN26
rustikalni-kabel-bezovy-creative-cables-ERR04 Kód: XZ3ERR04
vintage-spiralovy-kabel-bezovy-creative-cables-TN06
od 95,04 Kč bez DPH
od 115 Kč
Kód: XZ3TN06

Jutové opletené kabely jsou speciální nabídkou elektrických vodičů zaměřenou na vysokou eleganci, styl a přirozený vzhled. Proces jejich výroby zahrnuje technologii, která jim umožňuje poskytnout zcela novou úroveň přírodních barev matného odstínu v kombinaci s vynikající hrubou povrchovou úpravou. Jutové opředené elektrické kabely mají jemné otřepení zanámé například u provazu nebo lana. Vysoká technická kvalita a bezpečnost produktů je zaručena produkcí MADE IN ITALY. Jutové elektrické kabely splňují všechny potřebné normy pro provoz v EU. Vyberte svůj styl a dejte se do projektu, kde plně rozvinete svou fantazii.

#ShowMore#

Jaké jsou typické vlastnosti pro jutové opletené kabely?

Z technického hlediska se jedná o výbornou mechanickou stálost a stálost podání barev po několik let. Barevné jutové kabely jsou UV stálé a nevadí jim ani přímý sluneční svit. Pro elektrické kabely s jutovým opletem je charakteristické matné podání barev, hrubší struktura s drobným otřepením a široká nabídka barevných provedení. Obsáhlá pleta barevných odstínů a tvarů kabelu osloví všechny tvořivé duše, protože zkrátka přitahuje pozornost a umožňuje tvořit projekty přesně de vašich přání.

K jakému účelu jsou bavlněné opletené kabely vhodné?

Slouží k výrobě svítidel, nebo projektů osvětlení s vysokou mírou individualizace. Jutové opletené kabely jsou oblíbené také pro povrchové elektrické rozvody. Společně s dalšími komponenty pro výrobu svítidel jsou báječným doplňkem interiérového designu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení