Propojení Wifi routeru a LED přijímače

LED přijímač (kontroler) je možno ovládat buď pomocí RF ovladače, nebo prostřednictvím WiFi společně s vaším mobilním telefonem.  

Propojení jednoho LED přijímače s mobilním telefonem

 1. K ovládání LED osvětlení slouží aplikace EasyLigthing, kterou je nutné nainstalovat do vašeho mobilního telefonu. (aplikace je kompatibilní s Android i iPhone)
 2. Připojte LED přijímač (kontroler) k napájení a k LED pásku.
 3. Po instalaci aplikace do vašeho mobilního telefonu zapněte připojení k WiFi (pokud již není zapnuto). Objeví se nová síť EasyLighting.
 4. Navažte spojení mezi vaším mobilním telefonem a WiFi sítí EasyLighting (heslo je uvedeno v dokumentaci k zařízení)
 5. Jakmile je spojení navázáno, můžeme přejít ke konfiguraci LED přijímače.
 6. Na LED přijímači je potřeba stisknout tlačítko learning switch a následně v aplikaci mobilního telefonu vybrat jednu z místností, ke které chcete ovládání spárovat.
 7. Pak se musíte v aplikaci vrátit a vybrat správný typ kolečka pro ovládání s ohledem na typ LED pásku, který chcete ovládat (RGB / jednobarevný) - výběr provedete jedním kliknutím na kolečko - po kliknutí na vybrané kolečko LED pásek blikne a tím je nastavení dokončeno.

 

Propojení více LED přijímačů s mobilním telefonem

 1. K ovládání LED osvětlení slouží aplikace EasyLigthing, kterou je nutné nainstalovat do vašeho mobilního telefonu. (aplikace je kompatibilní s Android i iPhone)
 2. Připojte LED přijímače (kontrolery) k napájení a k LED páskům.
 3. Při použití více kontrolerů je potřeba instalovat také pomocnou jednotku (WiFi/RF převodník)
 4. Maximální počet okruhů se samostatnými LED přijímači je 8.
 5. Zapojte WiFi/RF převodník a všechny LED přijímače pro všechny LED okruhy.
 6. Po instalaci aplikace do vašeho mobilního telefonu zapněte WiFi (pokud již není zapnuta) a proveďte připojení k síti WiFi/RF převodníku. POZOR! Připojení musí být k WiFi/RF převodníku, ne k jednotlivým LED přijímačům.
 7. Navažte spojení mezi vaším mobilním telefonem a WiFi/RF převodníkem (heslo je uvedeno v dokumentaci k zařízení)
 8. Jakmile je spojení navázáno, můžeme přejít ke konfiguraci jednotlivých LED přijímačů.
 9. Na LED přijímači je potřeba stisknout tlačítko learning switch a následně v aplikaci mobilního telefonu vybrat jednu z místností, ke které chcete ovládání spárovat.
 10. Pak se musíte v aplikaci vrátit a vybrat správný typ kolečka pro ovládání s ohledem na typ LED pásku, který chcete ovládat (RGB / jednobarevný) - výběr provedete jedním kliknutím na kolečko - po kliknutí na vybrané kolečko LED pásek blikne a tím je nastavení dokončeno.
 11. Postup opakujte pro všechny LED přijímače (okruhy nebo místnosti).

  

 Propojení více LED přijímačů s mobilním telefonem a domácí WiFi

 1. Pokud stále nechcete přepínat mezi vaším domácím WiFi routerem a WiFi/RF převodníkem, je možné tyto zařízení propojit.
 2. Pomocí kabelu (RJ-45) propojte váš domácí WiFi router s WiFi/RF převodníkem. Díky tomu přebere WiFi/RF převodník fukci připojení k Internetu a vy budete moci pohodlně využívat datové připojení k Internetu a zároveň budete moci ovládat vaše osvětlení
 3. WiFi síť ke které musíte být připojeni bude síť WiFi/RF převodník.

 

Pokud si nejste jisti se zapojením  LED přijímače nebo WiFi/RF převodníku, neváhejte nás kontaktovat, velmi rádi vám poradíme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení