12V - LED pásky CCT

CCT led pásky na napětí 12V se rychle staly vyhledávanou součástí moderního LED osvětlení. LED CCT pásky se s oblibou montují do interiérů domácností i komerčních prostor. Nabízí velkou individualizaci při výrobě svítidel a osvětlovacích prvků. CCT pásky se vyznačují mnoha proměnlivými parametry, ve kterých je dobré se při výběru orientovat.

Nejprodávanější

CCT LED pásek CCT12120 12V 18W/m 120LED/m
CCT LED pásek CCT12120 12V 18W/m 120LED/m
Ihned k odeslání
Kód: 078071
 
198 Kč
(164 Kč bez DPH)
1 položek celkem
CCT LED pásek CCT12120 12V 18W/m 120LED/m
164 Kč bez DPH
198 Kč
Kód: 078071

Jaké CCT LED pásky najdete v nabídce?

Zaměřujeme se na svítící LED CCT pásky s vysokou kvalitou provedení a použitých součástek. CCT pásky 12V do naší nabídky zařazujeme až na základě testování. CCT LED pásek 12V z naší nabídky zpravidla nabízí značkové LED diody, dobrou dělitelnost, několikavrstvé PCB. Dle třídy krytí mohou být led pásky interiérové, vodotěsné nebo venkovní. Venkovní LED pásek je zality v silikonovém pouzdře. Svítící led pásky se prodávají v návinu na kotouči. Návin LED pásek 5m je běžným průmyslovým standardem. LED CCT pásky 12V jsou v naší nabídce zastoupeny mnoha různými modely. Nabízíme LED světelný pásek s různým počtem diod, svítivostí, třídou krytí, dělitelností, parametrem CRI. Barvy CCT pásky s vysokým CRI jsou věrné. Lidské oko tento fakt pravděpodobně nezaznamená. Čočky fotoaparátů a videokamer však ano.

Jak velkého světelného výkonu je možné docílit?

Kvalitní CCT pásky slouží pro účely hlavního, dekoračního, nebo nepřímého osvětlení. Barevné osvětlení navodí požadovanou atmosféru. Z našeho pohledu můžeme led pásek 12v doporučit pro méně rozsáhlé instalace. Zpravidla platí, že RGB LED pásky na 12V mají lepší dělitelnost jednotlivých modulů oproti LED páskům na 24V. Pro rozsáhlejší projekty zvolte napětí 24v. Pro led pásek je nezbytné chlazení. LED světelný pásek doporučujeme instalovat do LED lišty. Ta odvádí teplo diodové pásky, tím zásadně prodlužuje její životnost.

Jaké příslušenství k LED páskům je možné dokoupit?

Kvalitní montáže docílíte použitím LED lišty. Napájení LED pásku 12V je možné pomocí zdroje. Komfort osvětlení a pokročilé funkce ovládání docílíte pomocí CCT LED ovladače.

Jaké funkce LED pásky přináší?

Snadnou montáž. LED světelný pásek je opatřen oboustrannou lepící páskou. Pomocí této lepící pásky se do LED lišty jednoduše vlepí. CCT LED pásek je osazen LED diodami, které nabízí základní barvy teplá bílá a studená bílá. K ovládání a mixování barev je nutné použít CCT LED ovladač. Barevné led pásky umožňují pomocí LED ovladače také úpravu jasu tvorbu efektů a scén LED osvětlení. LED pásky s ovladačem nabízí komfortní způsob ovládání LED osvětlení. Všechny LED pásky je možné stmívat.