24V - LED pásky CCT

Naše nabídka barevných LED pásků se zaměřuje pouze na kvalitní a spolehlivé LED pásky s vysokou svítivostí a dlouhou životností. V našem sortimentu naleznete barevné LED pásky  CCT pro napětí 24V. Tyto LED pásky nabízí variabilitu a možnosti barevného podání, které dokreslí atmosféru, zajistí světelnou scénu, lépe zvýrazní detail nebo potřeby. Použití CCT pásků je specifické a plně odpovídá vaší fantazii. Barevné LED pásky jsou osazeny značkovými LED diodami značek EPISTAR, SAMSUNG nebo SANNAN. Na zadní straně LED pásku naleznete speciální oboustrannou lepící páskou. Ta dobře odvádí teplo od LED diodových čipů a zaručuje pevné spojení s čistým dobře odmaštěným rovným povrchem - nejlépe LED profilem. LED pásky doporučujeme montovat do LED profilů a to zejména z důvodu chlazení LED pásku a údržby. Dobrým chlazením prodloužíte životnost vašeho LED osvětlení. Zaměřujeme se také na barevné CCT LED pásky s velkým počtem LED diod na 1m (běžný metr), nebo se zvýšenou třídou krytí (například pro venkovní použití). CCT LED páky jsou osazeny dvěma barevnými typy LED diod - teplá bílá a studená bílá. Pomocí vhodného ovladače pro CCT LED pásky docílíte prolínání barev a stmívání osvětlení v celém spektru. Například mixem barev v poměru 50:50 rozsvítíte LED pásek v barvě denní bílá. CCT LED pásky jsou vhodné například do obývacích pokojů, koupelen, ložnic. Dále pak mají široké využití v reklamě a komerčním sektoru jako jsou kanceláře a firemní prostory. K napájení LED pásků doporučujme zdroje Menwell. LED pásky se dnes již staly běžnou součástí projektů osvětlení. Jedná se tedy o relativně levné produkty s velkou užitnou hodnotou. 

RGBW LED pásky prodáváme na celé metry. Nejmenší jednotkou je k prodeji je 1m. Celé balení led pásků je ve 12v variantě po 5m a ve 24V po 5m nebo 10m. Všechny LED pásky držíme skladem na naší prodejně v Praze.

 

Nejprodávanější

364
3651364365
IP krytí
Napájecí napětí
Návin LED pásku v balení
Počet LED diod/1 běžný metr
Šířka LED pásku
Typ LED čipů
Typ RGBW, RGB, CCT LED pásky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.