Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost změně režimu kamenné prodejny v Praze-Holešovicích. Více se dozvíte v článku. Tým Luxifer | LXF

Design kabely - elektrické

6 položek celkem
textilni-kabel-design-stribrny-creative-cables-RR12
167,77 Kč bez DPH
203 Kč
Kód: XZ3RR12
textilni-kabel-design-surove-medeny-creative-cables-RR11
158,68 Kč bez DPH
192 Kč
Kód: XZ3RR11
textilni-kabel-design-zlaty-creative-cables-RR13
191,74 Kč bez DPH
232 Kč
Kód: XZ3RR13
textilni-kabel-cerno-stribrny-creative-cables-RR01
105,79 Kč bez DPH
128 Kč
Kód: XZ3RR01
textilni-kabel-surove-medeny-creative-cables-RR02
105,79 Kč bez DPH
128 Kč
Kód: XZ3RR02
textilni-kabel-surove-medeny-s-pocinovanim-creative-cables-RR03 Kód: XZ3RR03

Design kabely jsou speciální nabídkou produktů zaměřenou na vysokou eleganci a styl. Proces jejich výroby zahrnuje technologii, která jim umožňuje poskytnout zcela novou úroveň jasu a lesku barev v kombinaci s vynikající povrchovou úpravou. Designové elektrické kabely nabízí také rozmanité vzory a strukturu kabelu, která je činí vzhledově mimořádnými. Vysoká technická kvalita a bezpečnost produktů je zaručena produkcí MADE IN ITALY. Design elektrické kabely splňují všechny potřebné normy pro provoz v EU. Vyberte svůj styl a dejte se do projektu, kde plně rozvinete svou fantazii.

#ShowMore#

Jaké jsou použité materiály pro design kabely?

Nabídka designových kabelů je široká. Proto také variace použitých materiálů je pestrá. Pro designové opletení elektrického kabelu se používá především měď a mosaz. Materiály jsou chemickým procesem upraveny tak, aby trvale poskytovaly jasné lesklé barvy. Stříbrného zbarvení pro designové kabely je dosaženo pocínováním mědi. Zlatého pak použitím mosazi. Díky těmto výrobním procesům je možné design kabely oplétat do ohromujícího zbarvení, které si snadno oblíbíte.

K jakému účelu jsou design opletené kabely vhodné?

Slouží k výrobě svítidel, nebo projektů osvětlení s vysokou mírou individualizace. Designové opletené kabely jsou oblíbené také pro povrchové elektrické rozvody. Společně s dalšími komponenty pro výrobu svítidel jsou báječným doplňkem interiérového designu.