6 položek celkem
APP4BIRA 01 Kód: APP4BIRA
APP4RSVB 01
od 864,46 Kč bez DPH
od 1 046 Kč
Kód: APP4AZVB
APP2BITBS1CRPBBTF 01
+ další
Kód: APP2BITBS1CRPBBTF
APP2BITBS1CRPAM13VNL 01
od 1 257,02 Kč bez DPH
od 1 521 Kč
Kód: APP2BITBS1CRPAM13VNL
APP1BI 01
od 617,36 Kč bez DPH
od 747 Kč
Kód: APP1BI

Keramické lampy jsou oblíbenou součástí interiérového osvětlení již mnoho desítek let. Lampy a keramické lampičky patří mezi fascinující interiérová svítidla s montáží na stěnu nebo strop. Materiálem pro komponenty keramické lampy je směs, která tvořena převážně jílem. Jedná se o ušlechtilý materiál, který při výrobě vyžaduje dlouhé a pomalé zpracování formou vypalování. Proces výroby keramické lampy je kompletně ruční prací, která vzniká v toskánských řemeslných dílnách na jihu Itálie. Mimořádný vzhled a přírodní materiály jsou tím co dělá z nabídky našich keramických lamp jedinečné produkty interiérového designu.

#ShowMore#

Pro jaký druh osvětlení se keramické lampy hodí?

Keramické lampy jsou vhodná pro orientační, dekorační, bodové a nepřímé osvětlení. Výběr vhodného svítidla do vybraného prostoru záleží na mnoha faktorech. Lze však obecně říci že keramické lampy jsou vhodné pro:

  • osvětlení chodby jako doplňková nástěnná svítidla
  • osvětlení schodiště jako doplňková nástěnná svítidla
  • osvětlení obrazů zavěšených na stěně
  • pro dekorativní osvětlení v obývacím pokoji, například pro čtecí koutek, ve formě nástěnné lampy na čtení
  • osvětlení ložnice, ve formě nástěnné lampy k posteli

Dále mohou mít také široké využití v komerčních provozech jako jsou bary, restaurace, kavárny a další. Účelem keramických lampy je také pozvednout celkový design a užitný komfort prostor, ve kterých jsou umístěna.